• شرط استفاده از بازی

  تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی برای استفاده از سرویسهای ارایه شده در پارس کاپ الزامیست.

  هر کاربر ملزم به داشتن تنها یک نام کاربری و به تبع آن یک تیم است و چنانچه کاربری بیش از یک تیم داشته باشد، نام های کاربری و تمامی تیمهای مرتبت با آن کاربر حذف خواهند شد.

  • نام گذاری

   در هنگام انتخاب نام تیم موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

   نام میتواند فارسی و یا لاتین باشد

   به نامهایی که حاوی کلمات خارج از عرف و نامناسب باشند تذکر داده میشود و چنانچه کاربر اقدام به تغییر آن نام نکرد، از ورود کاربر به پارس کاپ برای مدت ۱ ماه جلوگیری شده و تیم مربوطه نیز به پایین ترین لیگ سقوط خواهد کرد. در صورت تکرار چنین موردی، کاربر به صورت دائمی از شرکت در پارس کاپ منع و تیم مربوطه به کل حذف خواهد شد.

   • فعالیت تیم

    حذف کردن دائمی تیم در پارس کاپ وجود ندارد چناچه کاربری به مدت ۱ ماه به تیم خود سر نزند (وارد نشدن به سایت به مدت ۱ ماه) تیم به حالت غیر فعال در می آید. فعال شدن دوباره تیم منوط به ورود به بازی است. تیم بعد از بازگشت به بازی در آخرین دسته ای قرار میگیرد که قبل از غیر فعال شدن در آن قرار داشت.

    • لیگ

     در پارس کاپ در هر ماه به طور معمول ۲ لیگ برگزار می شود. شروع لیگها از طریق سیستم و به وسیله ایمیل به کاربران اطلاع داده می شود.

     • بازخورد و سیستم پیغام

      سیستم پیغام برای برقراری ارتباط با دیگر کاربران در نظر گرفته شده. استفاده از کلمات خارج از عرف و یا رکیک در این قسمت موجب بسته شدن موقت حساب کاربری شده و به دارنده حساب تذکر داده میشود. در صورت تکرار، تیم کاربر خاطی به پایینترین لیگ سقوط خواهد کرد و اگر این مورد برای بار سوم مشاهده شود حساب کاربری بسته و تیم حذف خواهد شد.

      کاربران میتوانند کاربر خاطی را برای رسیدگی گزارش کنند.

      • بسته شدن تیم

       انجام کارهایی از قبیل تبلیغات که به بازی آنلاین پارس کاپ مربوط نباشند خلاف قوانین پارس کاپ بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. در صورت تکرار حساب کاربری برای ۱ هفته مسدود خواهد شد. انجام مکرر این کار به مسدود شدن طولانیتر حساب کاربری منجر خواهد شد.

       • مزایده

        در مزایده چنانچه اکثریت کاربران رای به اخراج کاربری دهند که یکی از موارد زیر را  مرتکب شود، آن کاربر از آن مزایده اخراج میشود:

        اول- استفاده از کلمات رکیک در چت مربوط به آن مزایده.

        دوم- تبانی با فروشنده برای بالا بردن هرچه بیشتر و غیر واقعی قیمت نهایی.

        سوم- کاربری با بیش از یک وارد مزایده شود و مزایده را مختل کند.