• شیوه بازی

  • مرحله ۱

   برای شروع بازی در پارس کاپ شما نیاز دارید که به عضویت پارس کاپ در بیایید. برای این منظور به کادری که در قسمت زیرین لوگوی بازی قرار دارد رفته و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ثبت نام کنید. بعد از این کار به صورت خودکار وارد بازی می شوید.

   • مرحله ۲

    شما به صفحه ای وارد شده اید که ما آنرا داشبورد می نامیم. در این قسمت شما قادر به مشاهده تقویم فعالیت های خود که شامل زمان بازی ها و زمان تمرین ها است می باشید.

    برای اینکه با بازی و نحوه انجام کارها در بازی آشنا شوید میتوانید به راهنمای کامل بازی مراجعه کنید و از تمامی کارها کسب اطلاع کنید. اما چنانچه قصد آشنایی با بازی را نداشته و تنها قصد انجام یک بازی را دارید به مرحله ۳ بروید:

    • مرحله ۳

     از منوی بازی، به قسمت باشگاه رفته و سپس مدیریت تیم را انتخاب کنید. در اینجا می توانید بازیکن هایی را که در اختیار تیمتان گذاشته شده اند (اصلی و ذخیره) را مشاهده کنید. همچنین قادر به انتخاب ترکیب تیم و همچنین سفارشی سازی آن کنید. این صفحه به شما امکان مشاهده خصوصیات هر بازیکن را نیز می دهد. بعد از انتخاب ترکیب و ذخیره آن میتوانید به بخش بعدی یعنی انجام بازی بروید.

     • مرحله ۴

      از منوی بازی، بخش بازی ها را و سپس دوستانه را انتخاب کنید.

      در صفحه جدید از قسمت  جستجوی تیم ها نام تیمی را که قصد انجام بازی با آن را دارید در قسمت جستجو وارد کنید و یکی از تیمهایی که در جدول نشان داده شده اند را به صورت اتفاقی انتخاب کنید و درخواست بازی را ارسال کنید.

      برای بازی دوستانه موافقت تیم مقابل مورد نیاز است. پس باید تا قبول درخواست بازی منتظر بمانید.

      • بازی تدارکاتی

       چناچه بعد از ورود در هیچ لیگی حضور ندارید می توانید اقدام به انجام بازی تدارکاتی کنید. بازی های تدارکاتی برای آشنایی با بازی در نظر گرفته شده اند و نیازی به موافقت تیم مقابل نیست. این بازی ها تنها در صورتی قابل انجام هستند که تیم شما در هیچ لیگی حضور نداشته باشد.

       • اصطلاحات

        در بازی پارس کاپ در قسمتهای مختلف کلماتی به کار رفته اند که هرچند سعی شده تا حد ممکن به روشنی معنی آن قسمت را برسانند اما ممکن است نیاز به توضیح بیشتر احساس شود. در ادامه به این کلمات و مفاهیم همراه آنها می پردازیم.

        • سر مربی

         در پارس کاپ هر کاربر به عنوان سر مربی تیمی که به او اختصاص داده شده ایفای نقش می کند. وظایفی همچون تمرین دادن روزانه تیم، نقل و انتقال بازیکن ها، تعیین ترکیب تیم و همچنین ارتقاء کمپ که شامل ارتقاء تمامی اجزاء تشکیل دهنده کمپ می شود بر عهده سر مربی می باشند.

         • مزایده

          در پارس کاپ نقل و انتقال بازیکنان در شکل و شمایل مزایده انجام می شود. به این صورت که برای خرید یک بازیکن نیاز است که در مزایده شرکت کنید و با دیگران به رقابت بپردازید. فروش بازیکن نیز از این روش تبعیت میکند. برای آگاهی از قوانین مربوط به مزایده به بخش مزایده در راهنما مراجعه کنید.

          • آنالیزور

           چنانچه در بازی پارس کاپ تازه کار هستید و از آشنایی کامل با تیم مقابل برخوردار نیستید و یا بازی حساسی پیش رو دارید که نیاز به آنالیز تیم مقابل نقشی حیاتی در برد و یا باخت شما بازی میکند، آنالیزور می تواند به شما کمک کند. جهت استفاده از آنالیزور نیاز به استخدام یک آنالیزور و افزودن آن به کادر باشگاه دارید. به قسمت آنالیزور در راهنما مراجعه کنید و بصورت کامل از طریقه استخدام و نیز چگونگی استفاده از داده های تولید شده توسط آنالیزور آگاه شوید.

           • عامل خرید

            چنانچه قصد خرید بازیکنی را در مزایده دارید اما وقت شرکت در مزایده را ندارید و یا قصد شرکت همزمان در چندین مزایده را دارید به عامل خرید نیاز خواهید داشت. در پارس کاپ عامل خرید با توانایی های متفاوت در دسترس سر مربی هستند تا هر کدام را که صلاح میداند استخدام کند. برای آگاهی از چگونگی عملکرد عامل خرید به راهنما مراجعه کنید.

            • بازیکن

             در پارس کاپ بازیکن ها به انواع زیر تقسیم میشوند:

             • بازیکن پارس کاپی

              این نوع بازیکن در همان ابتدای بازی و زمانی که ثبت نام انجام شد و تیم به شما تحویل داده شد در اختیار شما قرار می گیرد. این نوع بازیکن معمولی ترین نوع بازیکن پارس کاپ است و شما با تمرین روزانه می توانید ویژگی های این نوع را افزایش دهید.

              • بازیکن آزاد

               چناچه شما در مقام سر مربی به این نتیجه برسید که بازیکنی را دیگر نیاز ندارد و قصد فروش آنرا (به دلیل افزایش سن و یا پر بودن ظرفیت بازیکن ها و قصد خرید بازیکن جدید) نیز ندارید میتوانید بازیکن خود را آزاد کنید. مالک تمام بازیکنان آزاد پارس کاپ خواهد بود.

               • سن بازیکنان

                در پارس کاپ تمام بازیکنان دارای فاکتور سن هستند. این فاکتور در سنین مختلف تاثیرات متفاوتی بر عملکرد بازیکنان می گذارند. سن هر بازیکن را می توان به ۲ دسته تقسیم کرد.

                ۱- از زمان ایجاد تا ۳۰ سالگی

                در این بازه زمانی بازیکن در بهترین شرایط خود می باشد و روند صعودی مهارت های بازیکن با انجام تمرینات مستمر، شتاب می گیرد.

                ۲- ۳۰ به بعد

                سن در این بازه موجب کاهش مقدار مهارت بازیکن می شود. انجام تمرینات روند کاهش مهارت را کند خواهد کرد. اما هرچه از ۳۰ سالگی دور شویم تمرینات تاثیر کمتری خواهند داشت. به عنوان مثال در ۳۳ سالگی افت بازیکن بسیار مشهود است اما با انجام تمرین از شتاب افت کاسته می شود. چناچه تمرین قطع شود این افت تاثیری بسیار منفی بر مهارت های بازیکن برجای می گذارد.

                سن تاثیری مستقیم بر عملکرد بازیکن دارد پس در خرید های خود دقت کافی را به خرج دهید.

                سن ۳۰ سالگی، سن اوج بازیکن است و مهارت ها تا آن زمان به حداکثر خود رسیده اند. این به این معنا نیست که همه مهارتها ۱۰۰ خواهند بود. تمرین های مستمر موجب می شوند که مهارتها در سن اوج بازیکن مقدار بالاتری داشته باشند.

                بعد از ۳۰ سالگی سن به تدریج تاثیر منفی خود را میگذارد.

                • لژیونر کیست؟

                 در پارس کاپ علاوه بر بازیکنان پارس کاپی و آزاد نوع دیگری نیز در اختیار مربیان قرار میگیرد که با نام لژیونر از باقی بازیکنان متمایز میشود. این بازیکنان از لحاظ ظاهری تفاوتی با بازیکنان معمولی بازی ندارند. تفاوت این بازیکنان در سن و مهارت های آنهاست. تمامی این بازیکنان جوان بوده و دارای مهارتهایی بسیار بالاتر از بازیکنان معمولی هم سن خود هستند. این بازیکنان مهارتهایی در حد بازیکنان با تجربه دارند با این تفاوت که سن آنها بسیار کمتر است. در مزایده این بازیکنان با اسم لژیونر شناخته میشوند و در لیست بازیکنان، آدمک قرمز رنگ معرف این نوع بازیکن است. این بازیکنان مانند سایر بازیکنان مشمول گذر زمان و افزایش سن می شوند. تمرین مهارت بر این بازیکنان تاثیر گذار خواهد بود.

                 • سوپر استار کیست؟

                  سوپر استارها بازیکنانی با مهارتهای بسیار بالا هستند. این بازیکنان از میان فوتبالیستهای دنیای حقیقی انتخاب شده و با همان نام و در همان پست اصلی خود بازی خواهند کرد. تمرین بر این بازیکنان تاثیر ندارد و مهارت آنها افزایش پیدا نمی کند. سن این بازیکنان نیز همچون مهارت آنها ثابت است. در نظر داشته باشید که این بازیکنان با انجام بازی آمادگی خود را از دست میدهند و نیاز به بازیابی آمادگی دارند. این بازیکنان به مدت ۲ ماه در اختیار تیم خریدار قرار می گیرند.

                 • استهلاک

                  در پارس کاپ کمپ و اجزای آن که شامل درمانگاه، باشگاه بدنسازی، فست فود، پارکینگ، چمن و صندلی (استادیوم) است، بر اثر استفاده مستهلک می شوند و نیاز به ترمیم دارند.

                  • هوادار

                   در پارس کاپ هر تیم در ابتدای امر هواداری ندارد اما با گذشت زمان و بهبود شرایط کمپ و افزایش بردهای خود میتواند کسب هوادار کند و بر تعداد آنها اضافه کند.

                   • تماشاچی

                    در پارس کاپ تماشاچی به کسری از هواداران اطلاق می شود که در بازی های خانگی در استادیوم حاضر می شوند و موجب کسب درآمد برای تیم می شوند. تعداد تماشاچی بر حسب قیمت بلیت تعینی توسط کاربر متغیر است.

                    • لیگ

                     مدت لیگ در پارس کاپ ۱۴ روز است و ۸ تیم را شامل می شود. با شروع لیگ تیمهای هم دسته در گروه های ۸ تایی با هم به رقابت می پردازند.

                     • دسته

                      در پارس کاپ ۱۰ دسته وجود دارد که پایینترین دسته ۱۰ و بالاترین ۱ می باشند. تیمها در بدو ورود به بازی در دسته ۱۰ قرار می گیرند. تیم ابتدای جدول به دسته بالاتر صعود میکند و دو تیم انتهای جدول به دسته پایینتر سقوط می کنند.

                      • جام

                       جامها در پارس کاپ به صورت حذفی برگزار می شوند و هر جام شامل ۱۶ تیم است. برای ورود به جام تیمها باید هزینه ورودی را پرداخت کنند که جایزه برنده از این مبلغ تامین می شود.

                      • زمان در پارس کاپ

                       در پارس کاپ کارها بر طبق زمانبندیی که در جدول زیرقابل مشاهده است انجام میشوند. زمان انجام بازیهای لیگ، لیگ تدارکاتی، جام و دوستانه و همچنین تمرین های بهبود تیم، تمرینهای بازیابی آمادگی به گونه ای تنظیم شده اند که کاربر بتواند با آسودگی و دست باز اقدام کند. بازه های مختلف زمانی تمرین بهبود تیم و تمرین بازیابی آمادگی این امکان را می دهند که کاربر تیم خود را برای بازی آینده در بهترین سطح خود نگاه دارد.

                       در زیر می توانید جدول مورد بحث را مشاهده کنید.

                       jadval-tamrin_Green-_2

                      • خانه

                       • خانه

                        با ورود به بازی اولین صفحه ای که شما به عنوان کاربر با آن مواجه میشوید صفحه خانه است. نوار بالای این صفحه شامل موارد زیر است :

                        upper_banner_VIPاز راست به چپ:

                        تاریخ و ساعت روز(این قسمت مطابق با ساعت و تاریخ سرور بازی است). نام تیم، امتیاز کل، موجودی فعلی، پیامهای رسیده، راهنما، خروج.

                        امتیاز کل امتیازی است که کاربر طی بازی های لیگ کسب میکند.

                        موجودی فعلی نشان دهنده مبلغ موجود در حساب کاربری است. این موجودی از طریق فروش بازیکن، فروش بلیت و یا برد/مساوی در بازی های لیگ و جام تامین میشود.

                        آیکون پاکت نامه و عدد کنار آن نشان دهنده تعداد پیامهای رسیده در صندوق شماست. این پیامها میتوانند از طرف باقی کاربران و یا مدیر سیستم باشد. مراجعه روزانه به این قسمت توصیه میشود.

                        در قسمت بعدی منوی بازی قرار دارد که توسط آن میتوانید به امکانات مختلف بازی دسترسی پیدا کنید. به بررسی هر جزء منو به صورت مفصل خواهیم پرداخت.

                        در سمت چپ منو، نمایشگر زمان بازی قرار دارد که شما می توانید توسط آن از زمان نزدیکترین بازی خود با خبر شوید. بعد از شروع بازی شما میتوانید از نتیجه آن در این قسمت باخبر شوید.

                        • تقویم

                         در این بخش امکان مشاهده فعالیت های زمان بندی شده خود را دارید. برای مثال چنانچه بازی لیگ و یا دوستانه دارید و یا تمرینی برای تیم خود ثبت کرده اید میتوانید آنرا در این قسمت ببینید. کاربرانی که اقدام به خرید حساب کاربری ویژه می کنند قادر به ثبت تمرین در روزهای مختلف هفته هستند. مواردی که کاربران می توانند در تقویم مشاهده کنند شامل موارد زیر میشود:

                         زمان و تاریخ تمرین، زمان و تاریخ بازی، شروع لیگ و شروع جام.

                         Callendar

                         در سمت چپ تقویم میتوانید جامهایی را که در حال حاضر در آنها شرکت دارید مشاهده کنید.

                         Jaam_widget

                         همچنین میتوانید درخواستهای بازی دوستانه را که از سوی سایر تیمها برای شما آمده قبول و یا رد کنید.

                         Friendly_Request_1

                         چنانچه تیم شما در لیگی حضور نداشته باشد، فهرست تیم های در حال انتظار را مشاهده می کنید.

                         در قسمت فهرست تیم های در حال انتظار میتوانید تیمهایی را که در حال حاضر در هیچ لیگی حضور ندارند مشاهده کنید و سپس چنانچه تمایل داشته باشید با آنها بازی تدارکاتی برگزار کنید.

                         Waiting_list

                         در غیر این صورت جدول لیگ تدارکاتی و یا لیگ اصلی را خواهید دید.

                         در کنار فهرست تیم های در حال انتظار، جدول آخرین بازی ها قرار دارد که شما میتوانید هشت بازی آخر لیگ، دوستانه و یا تدارکاتی خود را همراه با جزئیات آنها مشاهده کنید.

                         Last_matches_sajad

                         در انتهای تمامی صفحات بازی شما قادر خواهید بود تا جداول ترین های بازی را مشاهده کنید.

                         TOP_Teams

                         در سمت چپ تمامی صفحات قسمتی وجود دارد به نام بازخورد که از طریق آن میتوانید سوالات و انتقادات و پیشنهادات خود را به مسوولان بازی ارایه دهید.

                         Feedback

                        • پروفایل

                         صفحه پروفایل به عنوان صفحه شخصی کاربران در نظر گرفته شده است. کاربر در این صفحه قادر خواهد بود که تمامی موارد مربوط به تیم خود را ویرایش کند (درحال حاضر نام تیم از این امکان برخوردار نیست).

                         درکادر بالایی این صفحه کاربر می تواند لوگوی تیم خود را مشاهده کند.

                         Profile_Element_2

                         همچنین نام تیم و آماری از تیم که شامل مواردی همچون زمان تاسیس، امتیاز و برد و باخت می باشد در این قسمت قابل مشاهده است.

                         تعداد دفعات بازدید این صفحه توسط دیگر کاربران نیز در این قسمت با چشمی به رنگ سبز مشخص شده است.

                         Profile_Element_1

                         چنانچه تیم به عضویت یکی از اتحاد های موجود در بازی در آمده باشد در سمت چپ بالای صفحه پروفایل نماد آن اتحاد قابل دیدن است در غیر اینصورت نماد توخالی و پیش فرض اتحاد ها جایگزین آن میشود.

                         output_8L2fHX

                         از طریق این صفحه همچنین میتوانید اقدام به آنالیز تیم خود و یا تیمی که در حال دیدن پروفایل آن هستید کنید. برای آگاهی از چگونگی استخدام آنالیزور و همچنین استفاده از نتایج آنالیز، به قسمت کادر باشگاه و سپس آنالیزور مراجعه کنید.

                         Profile_Element_5

                         با انتخاب ویرایش پروفایل، به صفحه ای هدایت می شوید که در آن می توانید لوگوی تیم، لباس تیم و مشخصات تیم را به دلخواه تغییر داده و ویرایش کنید. به این قسمت در بخش های بعدی راهنما خواهیم پرداخت.

                         • لیست وظایف

                          در ابتدای ورود به بازی، وظایفی بر عهده کاربر قرار می گیرند که با انجام هر کدام از آنها مبلغی به کاربر تعلق می گیرد و کاربر با موارد اولیه و اساسی نحوه انجام بازی آشنا می شود. این مبالغ به عنوان سرمایه اولیه تیم خواهند بود. وظایف ذکر شده درقسمت لیست وظایف قابل مشاهده هستند و کاربر می تواند برای آشنایی بیشتر با بازی هرکدام از وظایف را چند باره انجام دهد.

                          task

                          • راهنما

                           در این قسمت شما به راهنمای کامل بازی و همچنین شیوه بازی و اصطلاحات موجود در بازی دسترسی خواهید داشت. شیوه بازی به کاربر کمک می کند تا بتواند به سرعت با شیوه انجام بازی بدون نیاز به دانستن اطلاعات دیگر آشنا شود.

                           اصطلاحات نیز شامل کلماتی می شود که در بازی استفاده شده اند و ممکن است کاربر نیاز به آشنایی با مفاهیم آنها را داشته باشد.

                           • پرسش‌های متداول

                            سوالات متداول به سوالاتی گفته می شوند که ممکن است برای بسیاری از کاربران مطرح شود. این قسمت مشتمل بر پاسخ این گونه سوالات است.

                            • قوانین

                             در قسمت قوانین، تمامی مواردی که کاربران ملزم به رعایت آنها جهت انجام بازی هستند گنجانده شده. توصیه اکید میشود که کاربران این قسمت را مطالعه کنند تا از ایجاد هرگونه سوء تفاهم جلوگیری شود.

                            • باشگاه

                             • مدیریت تیم

                              در صفحه مدیریت تیم، ۳ ستون قابل مشاهده هستند.

                              لیست بازیکنان اصلی و ذخیره

                              Manage_Players_List

                              در این ستون کاربر می تواند نام تمامی بازیکنان به همراه پست، وضعیت آمادگی و همچنین تفکر هر بازیکن را مشاهده کنید. در این لیست تنها تفکر بازیکن قابل تغییر است. شما میتوانید از این لیست برای تعویض بازیکنان در ترکیب مورد نظر خود استفاده کنید.

                              برای تعویض کافیست با ماوس بازیکن مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنرا گرفته و بر روی بازیکنی که قصد تعویض آنرا دارید بیندازید. دقت داشته باشید که در هر بازی تنها امکان انجام ۳ تعویض را دارا می باشید.

                              با کلیک بر روی تفکر، ۳ گزینه نمایان می شوند که هر کدام می توانند نحوه تفکر شما در مورد آن بازیکن بخصوص را نشان دهند.

                              مثلث قرمز  up  نشان دهنده این است که این بازیکن در تفکر شما بازیکن جلو زن خواهد بود و تمایل به بازی هجومی دارد.

                              خط نارنجی  mid  نشان دهنده این است که این بازیکن در تفکر شما در منطقه و پست خود بازی خواهد کرد.

                              مثلث بنفش down نشان دهنده این است که این بازیکن در تفکر شما بازیکن عقب زن خواهد بود و تمایل به بازی دفاعی دارد.

                              سیستم بازی

                               Manage_System

                              در این ستون شما به عنوان مربی می توانید ترکیب مورد نظر خود را برای هر کدام از نیمه های بازی انتخاب کنید و رویکرد بازی خود را از لیست آماده ای که در اختیار شما گذاشته شده انتخاب کنید.

                              نوار موجود در این قسمت به شما این اجازه را میدهد تا مقدار پرسینگ تیم را تعیین کنید. هرچه، مقدار پرسینگ بیشتر باشد تیم شما تهاجمی تر بازی میکند.

                              در این ستون زمین بازی و نحوه قرار گیری بازیکنان تیم شما در آن نشان داده شده. روش دیگری که میتوانید برای انجام تعویض انجام دهید این است که بازیکن مورد نظر خود در زمین را انتخاب کنید و با ماوس آنرا کشیده و بر روی بازیکنی که قصد آوردن او را به زمین دارید بیندازید.

                              ریز اطلاعات هر بازیکن

                              Manage_Player_Details

                              در این ستون شما می توانید اطلاعات مربوط به هر بازیکنی که از ستون اول انتخاب کرده اید را همراه با تصویر او مشاهده کنید.

                              • بازیکن ها

                               کاربر در این قسمت میتواند لیست تمامی بازیکنان خود را در ستون سمت راست مشاهده کند و با انتخاب هرکدام، در کادر سمت چپ تصویر بازیکن همراه با خلاصه اطالاعات او و همچنین ریز توانمندیهایش نشان داده می شوند. دکمه های ویرایش آواتار، فروش و آزادسازی به ترتیب کارهای زیر را انجام می دهند:

                               Player_Full_details

                               ویرایش آواتار: با انتخاب این گزینه شما به صفحه ای هدایت می شوید که قادر خواهید بود صورت بازیکن انتخابی را به دلخواه خود بسازید.

                               Modify_avatar

                               فروش: با انتخاب این گزینه شما اقدام به فروش بازیکن مورد نظر خود خواهید کرد. بعد از کلیک بر این دکمه، صفحه ای شناور ظاهر می شود که از شما درخواست پر کردن اطلاعات مربوط به فروش را دارد. بعد از وارد کردن اطلاعات به صفحه مزایده هدایت خواهید شد و بازیکن شما در لیست فروش قرار می گیرد.

                               Sell_Frame

                               آزادسازی: چنانچه بازیکن شما به دلیل افزایش سن دیگر آن کارایی لازم را ندارد و یا تعداد بازیکنان تیم شما تکمیل است و شما قصد خرید بازیکنی را دارید اما به دلیلی که اشاره شد قادر به انجام چنین کاری نیستید، می توانید از امکان آزادسازی بازیکن استفاده کنید. بازیکن آزاد شده از تیم شما جدا می شود و ملک جدید آن پارس کاپ خواهد بود.

                               در نوار بالایی این صفحه چهار فیلتر وجود دارند که با انتخاب هر کدام میتوانید بازیکنان مربوط به آن دسته را مشاهده کنید. با انتخاب اصلی بازیکنان اصلی و حال حاضر تیم خود را مشاهده خواهید کرد. انتخاب آزاد به شما لیست بازیکنانی را که اقدام به آزادسازی آنها کرده اید را نشان می دهد. برای فروش لیست بازیکنانی که اقدام به فروش آنها کرده اید را نشان می دهد. فروخته شده لیست بازیکنانی را که موفق به فروش آنها شده اید در خود دارد.

                               این چهار دسته می توانند با هم انتخاب شوند و به شما در مقایسه بازیکنان خود با هم کمک کنند.

                               Filters  

                               • کادر باشگاه

                                در پارس کاپ کادر باشگاه شامل عامل خرید و آنالیزور می شود. با ورود به صفحه کادر باشگاه، کاربر به عنوان مالک باشگاه می تواند اقدام به استخدام عامل خرید و آنالیزور کند.

                                • عامل خرید

                                 عامل خرید زمانی که قصد شرکت در مزایده ای را دارید اما به دلایلی نمی توانید در آن مزایده شرکت کنید به کمک شما می آید.

                                 با تعیین حداکثر مبلغی که عامل خرید قادر به پرداخت در مزایده مورد نظر شماست می توانید با خیال راحت به دیگر کارهای مربوط به مربیگری و باشگاه داری بپردازید.

                                 Agents

                                 • آنالیزور

                                  آنالیزور به کاربران در ارزیابی تیم خود و همچنین تیم رقیبان کمک بسزایی میکند. کاربر در این قسمت می تواند بنا به نیاز خود یکی از ۶ آنالیزور را انتخاب کند. در زمان استخدام آنالیزور دقت به جزییات قید شده برای هر کدام از آنالیزورها ضروریست.

                                  Analyzer

                                  در ادامه می توانید مراحل مربوط به انتخاب آنالیزور و همچنین چگونگی استفاده و تحلیل داده هایی که آنالیزور در اختیار شما میگذارد را مطالعه کنید.

                                  بخش آنالیزور و به مربیان این امکان را میدهد تا بتوانند تیمهای مورد نظر خود را تحلیل کنند. مواردی که آنالیزور در اختیار شما میگذارد شامل: رتبه تیم در لیگهای مختلفی که حضور داشته، نتایج تیم، آمار اتفاقات داخل بازی همچون درصد پاسها و مالکیت ها و غیره میباشند.

                                  همچنین با انتخاب هرکدام از بازیکنان تیم از منوی سمت راست این آمار به صورت ریز در مورد همان بازیکن به نمایش گذاشته  میشوند.

                                  نحوه انتخاب آنالیزور به ترتیب زیر است :

                                  از منوی اصلی بازی با انتخاب باشگاه گزینه استخدام آنالیزور قابل مشاهده میشود. با انتخاب این گزینه به صفحه مربوطه هدایت میشوید و سپس از میان شش آنالیزور موجود یکی را با توجه به نیاز و موجودی بانکی خود انتخاب کرده و سپس به پروفایل تیم مورد نظر رفته و با انتخاب آنالیز(دکمه زرد رنگ زیر لوگو تیم) اقدام به آنالیز تیم مورد نظر کنید.

                                  بسته به زمان قید شده در توضیحات هریک از آنالیزورها و پس از طی آن زمان میتوانید از منوی باشگاه به لیست آنالیزها رفته و نتیجه آنالیز خود را مشاهده کنید.

                                  شما به عنوان مربی باید بر اساس اطلاعات تحلیلی داده شده توسط آنالیزور اقدام به انتخاب استراتژی های مناسب نمایید.

                                  توضیحات نمودارها و جدول ها

                                  Nemoodar  

                                  نمودار بالا نشان دهنده رتبه کسب شده توسط تیم در فصل هایی است که در آنها حضور داشته.

                                  Percentage

                                  درصد پاسها در مناطق مختلف زمین این امکان را به شما میدهد تا با تشخیص اینکه بازیکنها در کدام منطقه فعالیت بیشتری داشته اند، از تفکر مربی تیم آگاه شوید.(لازم به ذکر است خط دفاع تیم سمت چپ می باشد)

                                  amalkard_tab

                                  باتوجه به نمودارهای عملکرد میتوانید نتایج بدست آمده توسط تفکری خاص را در بازیهای مختلف بررسی کنید.

                                  بطورمثال در نمودار زیرتیم با اجرای تفکری که در آن حمله نمود بیشتری داشته نتیجه مطلوبی کسب نکرده اما هرچه تفکر پیاده شده به حفظ میانه زمین میل داشته نتیجه مطلوبتر بوده.

                                  Act_Think

                                  ضلع سمت راست این نمودار نشان دهنده تعداد بازی های انجام شده و ضلع سمت چپ نشان دهنده نتیجه عملکرد تفکر پیاده شده است. ضلع پایین نیز نوع تفکر مربی را نشان میدهد. هرچه میله ها به سمت راست میل کنند تفکر حمله ای و هرچه به سمت چپ میل کنند تفکر دفاعی خواهد بود.

                                  رنگ آبی نشان دهنده تعداد بازی ها و رنگ سبز نشان دهنده نتیجه کسب شده است.

                                  نمودار زیر سیستم های اعمال شده توسط مربی و نتایج کسب شده در نتیجه استفاده ازآنها را نشان میدهد.

                                  Act_Formation

                                  در این نمودار ضلع سمت راست نمایانگر تعداد بازی های تیم ، ضلع سمت چپ نشان دهنده نتایج کسب شده است.

                                  ضلع پایینی این شکل سیستمه هایی را نشان میدهد که تیم بر اساس آنها بازی کرده.

                                  رنگ سیاه نشان دهنده تعداد بازی ها و رنگ آبی نشان دهنده نتیجه کسب شده است.

                                   

                                  آمارهای ارایه شده در نمودار زیر بیشتر زمانی به کار می آیند که قصد آگاهی یافتن از عملکرد بازیکن خود را داشته باشید.

                                  spider

                                  با آگاهی از نقاط قوت و ضعف بازیکن، مربی میتواند با اجرای تمرین مناسب به بهبود ضعف بازیکن اقدام کند و یا اقدام به تغییر پست آن بازیکن کند.

                                 • نقل و انتقال

                                  transfer

                                  در این قسمت چهار زبانه، اجازه دسترسی شما به قسمتهای مزایده ها، مزایده های من،مزایده های داغ، تحت نظر را میدهند.

                                  Auction

                                  • مزایده ها

                                   در زبانه مزایده ها شما قادر خواهید بود که تمامی بازیکنانی را که جهت نقل و انتقال وارد مزایده شده اند مشاهده کنید و در صورت تمایل به خرید هر کدام، وارد مزایده شوید.

                                    

                                   • مزایده های من

                                    مزایده های من دربرگیرنده مزایده هایست که شما برگزار کرده اید. به بیان دیگر این قسمت شامل بازیکنانیست که شما برای فروش گذشته اید.

                                    My_Auction

                                    • مزایده های داغ

                                     مزایده های داغ مزایده هایی را شامل می شود که تعداد پیشنهادات برای بازیکن به فروش گذاشته شده از باقی مزایده ها بالاتر باشد.

                                     • تحت نظر

                                      امکان دارد کاربر قصد ورود به مزایده ای را در حال حاضر نداشته باشد اما از نظر او مزایده مذکور می تواند گزینه مناسبی باشد و نیاز است تحت نظر باشد تا تصمیم خود را جهت ورود جدی کند. این گونه مزایده ها در زبانه تحت نظر قرار میگیرند.

                                      Follow_Auction

                                      • روند یک خرید/فروش از آغاز تا پایان

                                       ۱- نقل و انتقالات در پارس کاپ به صورت مزایده انجام میشود.

                                       ۲- لطفا توجه داشته باشید که انتقال بازیکنان خریداری شده در مزایده به تیم جدید در پایان روز انجام می گیرد و از فردای روزی که خرید انجام شده، آن بازیکن قادر به بازی در ترکیب تیم جدید خواهد بود.

                                       کاربری که قصد فروش بازیکن خود را دارد باید وارد مزایده شود و قیمتی را به عنوان قیمت پایه برای بازیکن مورد نظر تعیین کند. این قیمت، قیمتی است که فروشنده به عنوان حداقل برای فروش درنظر گرفته و قیمت زیر آن پذیرفته نیست.

                                       قیمت دیگری که در مزایده مشاهده خواهد شد قیمت تخمینی یا همان قیمت کارشناسی شده پارس کاپ است.

                                       پارس کاپ با بررسی دقیق بازیکن که شامل بررسی سن و سوابق است، اقدام به قیمت گذاری میکند.

                                       همچنین فروشنده میتواند قیمتی به عنوان قیمت آنی فروش بازیکن اعلام کند که اولین تیم به محض پرداخت این مبلغ برنده مزایده خواهد بود.

                                       مزایده دارای زمان شروع و پایان است و آخرین تیمی که بالاترین پیشنهاد را در زمان قانونی مزایده ثبت کند به عنوان برنده و مالک جدید بازیکن اعلام میشود.

                                       همچنین تیم های با کاربری ویژه میتوانند عامل خرید بازیکن که در حقیقت نماینده آن تیم برای شرکت در مزایده میباشد را استخدام نمایند. عوامل خرید با سقف خاص از پیش تعیین شده توسط تیم، در هر لحظه کمترین پیشنهاد ممکن برای خرید بازیکن را به صورت اتوماتیک در مزایده ارائه میدهد. این عامل های خرید در قالب بسته های مختلف با تعداد عامل های متفاوت به کاربران ویژه قابل ارائه می باشند. هر عامل خرید تنها یک بار قابل استفاده میباشد. در صورتی که پیشنهادی بالاتر از سقف تعیین شده برای عامل خرید داده شود، آن عامل خرید به طور اتوماتیک غیر فعال خواهد شد. همچنین تیم ها میتوانند در لحظه عامل فعال خود را غیر فعال نماید. در هر صورتی که عامل خرید غیر فعال شود، آن تیم میتواند مجدداً اقدام به ارائه پیشنهاد نماید و یا حتی عامل خرید جدیدی با سقف بالاتری را فعال نماید.

                                       اولین پیشنهاد ارائه شده میتواند برابر و یا بزرگتر از قیمت پایه تعیین شده باشد. پیشنهادات بعدی باید حداقل ۲% از آخرین پیشنهاد بالاتر باشد. در صورتی که دو تیم یک قیمت را برای یک بازیکن پیشنهاد دهند، پیشنهاد تیمی که زودتر ثبت شود مورد قبول واقع خواهد شد. با هر بار پیشنهاد، مبلغ پیشنهاد شده از حساب کاربری کاسته می شود. در صورتی که تیم دیگری مبلغ بالاتری پیشنهاد دهد، هزینه پیشنهاد قبلی به حساب تیم پیشنهاد دهنده قبلی در همان لحظه بازگشت داده می شود. در صورتی که موجودی فعلی پایینتر از مبلغ مورد نظر برای پیشنهاد باشد، آن پیشنهاد ثبت نخواهد شد.

                                       در صورت پایان زمان مزایده و یا خرید بازیکن توسط یک تیم به صورت آنی، مزایده به پایان میرسد. در هر مزایده قسمتی از مبلغ نهایی به عنوان پورسانت سهم پارس کاپ بوده و مابقی به تیم فروشنده پارس کاپ داده میشود. مزایده ها در طول یک فصل برگزار میشوند اما انتقال قطعی بازیکنان در پایان هر فصل انجام خواهد شد.

                                       پارس کاپ به عنوان مالک بازیکنان ستاره و آزاد محسوب میشود. اولین فروشنده ستاره پارس کاپ است و این مالکیت بعد از پارس کاپ به تیم خریدار منتقل میشود. بازیکن های آزاد بعد از فروش دارای قرارداد شده و دیگر آزاد محسوب نمیشوند.

                                       بازیکنی آزاد نامیده میشود که یا قرارداد ندارد و تیمی اقدام به خرید او نکرده یا اینکه تیم مالک اقدام به آزاد اعلام کردن او میکند. مالک بازیکنان آزاد تا پیدا شدن مالک جدید پارس کاپ خواهد بود.

                                       چنانچه اکثریت کاربران رای به اخراج کاربری که یکی از موارد زیر را در مزایده ای مرتکب شود، دهند آن کاربر از آن مزایده اخراج میشود.

                                       اول- استفاده از کلمات نا مناسب در چت مربوط به آن مزایده.

                                       دوم- تبانی با فروشنده برای بالا بردن هرچه بیشتر و غیر واقعی قیمت نهایی.

                                       سوم- کاربری با بیش از یک تیم وارد مزایده شود و مزایده را مختل کند.

                                      • چگونگی فروش تیم

                                       از این پس در پارس کاپ میتوانید تیم خود را با الماس به دیگران بفروشید، اما فروش تیم در پارس کاپ نیازمند دقت بالا می باشد. برای فروش تیم، شما ابتدا باید یک تیم را به عنوان تیم مرجع فروش انتخاب نمایید. تیم مرجع فروش، تیمی است که بعد از اتمام فروش تیم، الماس ها به حسابش وارد می شوند. برای مثال اگر شما میخواهید تیم A را بفروشید، باید تیم B را به عنوان مرجع فروش انتخاب کنید. بعد از اینکه یک تیم مثلاً تیم X تیم A را به قیمت ۴۰۰ الماس خرید، این ۴۰۰ الماس به حساب تیم B واریز می‌شود و تیم X از این به بعد میتواند با ایمیل و رمز جدید وارد تیم B بشود. کلیه دارایی‌های سکه ای و الماسی تیم A که قبل از فروش در این تیم موجود بوده پس از آن هم در تیم A خواهد بود که تیم X صاحب جدید آن شده است.

                                       همچنین میتوانید تیم خود را به یک تیم خاص بفروشید. در این حالت تیم های دیگر نمیتوانند تیم شما را بخرند. به این حالت فروش مستقیم گفته میشود. در صورتی که تیم خریدار را انتخاب نکنید، تیم شما به صورت عمومی توسط همه قابل فروش می باشد.

                                       هر تیم در پارس کاپ دارای یک کد اختصاصی میباشد که با آن شناخته می‌شود که در بالای صفحه فروش تیم دیده میشود. برای انتخاب تیم مرجع و تیم خریدار، باید کدهای اختصاصی هر کدام از این تیم ها را در کادرهای مورد نظر وارد نمایید که پس از ورود نام آن تیم نمایش داده خواهد شد. همچنین فروش تیم ها دارای یک حداقل میباشد که در کادر قیمت نمایش داده شده است.

                                       با پر کردن کادرها و ثبت درخواست خود، باید توسط تلفن همراه خود که در سیستم ثبت کرده اید، فروش تیم خود را تأیید نمایید. برای این کار بعد از ثبت فروش کد #۷*۹*۹۰۲۰*۷۲۰* را از طریق تلفن همراه خود شماره گیری نمایید و فروش تیم خود را تأیید نمایید. به محض تأیید توسط تلفن همراه، حساب کاربری تیم در حال فروش بسته شده و دیگر نمیتواند وارد بازی شود. در صورت پشیمان شدن از فروش تیم، با تیم مرجع وارد بازی شوید و در صفحه فروش از تب فروش‌های من، اقدام به لغو فروش تیم مورد نظر نمایید.

                                       برای خرید یک تیم، پس از کلیک بر روی اسم آن تیم وارد صفحه پروفایل تیم می‌شوید که یک دکمه جدید در این صفحه ظاهر شده و قیمت فروش بر روی آن نوشته شده است. با کلیک بر روی این کلید صفحه جدیدی باز می‌شود که باید در آن ایمیل جدید و رمز جدید برای تیم مورد نظر وارد کنید و پس از تایید، الماس ها از حساب شما کسر شده و به حساب تیم مرجع فروش واریز خواهد شد

                                       دقت کنید که در حال حاضر فروش تیم در پارس کاپ شامل هیچ مالیاتی نبوده و تمامی الماس ها به حساب تیم مرجع واریز خواهد شد.

                                       مراحل خرید را میتوانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

                                       12345678

                                      • صفحه اول

                                       این صفحه اولین صفحه ای است که کاربر بعد از وارد کردن آدرس پارس کاپ در مرورگر خود می بیند. در نوار بالای این صفحه فرم ورود در سمت راست قرار دارد. چنانچه کاربر قبلا به عضویت در بازی در آمده باشد با وارد کردن پست الکترونیکی (ایمیل) و رمز عبور می تواند وارد بازی شود. دسترسی به وبلاگ، راهنما و قوانین از سمت چپ این نوار امکان پذیر است.

                                       signin

                                       در قسمت زیرین این نوار و در سمت چپ لوگوی بازی پارس کاپ قرار دارد. ۹ تیم اول جدول برترین تیمها دایره وار این لوگو را در بر گرفته اند. قرار گیری در میان این ۹ تیم و صفحه اول بازی جزو افتخاراتی است که تیمها برای آن به رقابت خواهند پرداخت.

                                       pic

                                       در زیر این لوگو فرم ثبت نام بازی قرار دارد. با وارد کردن اطلاعات درخواست شده در این فرم شما به عضویت در پارس کاپ در خواهید آمد.

                                       • تمرین

                                        • مهارت

                                         تیم هایی که در شروع به هر مربی تعلق می گیرد، همه در یک سطح هستند. هر تیم می تواند روزانه ۲ تمرین برای تیم خود برنامه ریزی نماید.مربیان برای انجام تمرینات باید روزانه به تیم خود سر بزنند و تیم خود را تمرین بدهند و دقت کنید که تمرین ها متوازن و مبتنی بر تفکر استراتژیک شما باشد، چرا که تیمی که به اندازه کافی تمرین حمله نکرده، به سختی می تواند در یک بازی تهاجمی موفق باشد. . رشد تیم ها و بازیکنان بر مبنای تمرین هایی است که بر اساس تفکرات مربی در هر روز برای تیم در نظر گرفته می شود و نوع تمرینی که شما برای تیمتان انتخاب می کنید تاثیر متفاوت بر روی بازیکنان هر پست دارد ، به عنوان مثال تمرین دفاع تاثیر بیشتری بر روی مهارت توپ گیری مدافعان خواهد داشت.

                                         Training

                                         تمرین های هر تیم در بازه مخصوص خود (بر طبق جدول زمانبندی) انجام خواهد شد. تمرین ها و تاثیر آن ها بر روی تیم به صورت زیر می باشد:

                                         نوع تمرین نوع تاثیر بر روی تیم
                                         حمله افزایش مهارت بازیکن های مهاجم تاثیر بر بازیکن های هافبک به عنوان زننده گل
                                         بازی سازی افزایش مهارت هافبک ها برای بازی سازی تاثیر بازی سازی و مهارت پاس بر سایر اعضای تیم
                                         دفاع افزایش قدرت دفاعی مدافعین تاثیر بر قدرت توپ گیری هافبک ها
                                         تکنیک افزایش قدرت کنترل توپ و سرعت عمل بازیکن ها
                                         قدرت بدنی افزایش قدرت بدنی تیم
                                         دروازبانی افزایش مهارت دروازبان ها

                                         نحوه زمانبندی و انجام تمرین:

                                         در زمان برنامه ریزی هر نوبت، تمرین انتخاب شده در بازه بعدی تمرین ها انجام خواهد شد. به طور مثال اگر ساعت ۹ صبح تمرین برنامه ریزی گردد، تمرین در بازه زمانی ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰ انجام خواهد شد. بر این اساس از ساعت ۲۲:۳۰ به بعد امکان برنامه ریزی تمرین در روز وجود نخواهد داشت.

                                         کاربران ویژه:

                                         کاربران ویژه در پارس کاپ می توانند تمرین های روز های آینده خود را برنامه ریزی نمایند.به این معنی که برنامه هفتگی تمرینات تیم خود را از پیش مشخص می نمایند و بازیکنان بدون نیاز به حضور مربی هر روز به تمرین می پردازند.

                                         این برنامه ریزی حداکثر تا ۷ روز آینده و در صورت عدم اتمام مدت زمان کاربری ویژه قابل انجام است.

                                         • آمادگی

                                          در پارس کاپ بازی های لیگ، جام و دوستانه موجب کاسته شدن آمادگی بازیکنان تیم شما میشوند. کاهش آمادگی بازیکنان به این صورت است که بعد از انجام هر نیمه کسری از آمادگی او کاسته می شود. بعد از هر بازی و برای جلوگیری از خسته شدن بازیکنان خود و نگه داشتن آنها در شرایط ایده آل تمرین بازیابی آمادگی درنظر گرفته شده. برای انجام این تمرین ۶ زمان در نظر گرفته شده که کاربر می تواند بر حسب نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کند. در نظر داشته باشید که کاربران عادی تنها قادر به تنظیم یک تمرین بازیابی در روز هستند.

                                          کاربران ویژه این امکان را دارند که مناسب با نیاز خود ۲ تمرین را تنظیم کنند.

                                          output_iSyFk3

                                         • بازی ها

                                          • جدول بازی ها

                                           jadval baziha

                                           در این صفحه کاربر امکان مشاهده تمامی بازیهای انجام شده خود را دارد. تاریخچه بازیهای لیگ، تدارکاتی و دوستانه در این قسمت موجود می باشند.

                                           • دوستانه

                                            Search_Friendly

                                            در این صفحه کاربر می تواند از لیست تیمهای موجود یکی را برای انجام بازی دوستانه انتخاب کند و یا از قسمت جستجو تیم مورد نظر خود را انتخاب کرده و درخواست بازی دوستانه را ارسال نماید.

                                            برای انجام بازی دوستانه شما نیاز به پذیرفته شدن درخواستتان از سوی تیم مقابل دارید.

                                            request_Friendly

                                            تصویر بالا نشان دهنده جدول درخواست بازیهاست. شما میتوانید به درخواست بازی های دوستانه ای که از سوی دیگران برای شما فرستاده شده پاسخ دهید.

                                            • جام

                                             جامها در پارس کاپ به صورت حذفی برگزار می شوند و هر جام شامل ۱۶ تیم است. برای ورود به جام تیمها باید هزینه ورودی را پرداخت کنند که جایزه برنده از این مبلغ تامین می شود.

                                             در تصویر بالا جدول جامهای من نشان دهنده جامهایی است که تیم شما در آن شرکت داشته.

                                             جدول کلیه جامهای تمام جامها اعم از عمومی و خصوصی را شامل می شود. جامها در حال حاضر تنها توسط مدیر سیستم ایجاد می شوند. جایزه برنده جام ۷۰ % از مبلغی است که از تمام شرکت کنندگان دریافت می شود.

                                             با انتخاب هر کدام از جامها شما به صفحه جام منتقل می شوید. در این صفحه قادر به دیدن تیمهای شرکت کننده و همچنین نتایج بازی ها خواهید بود.

                                             Cup_result

                                             • دوئل

                                              این بازی ها بر دو دسته تقسیم می شوند:

                                              ۱- بازی های تصادفی که با ورود به لیست دوئل، یکی از تیمهای حاضر در لیست توسط سیستم برای بازی با شما انتخاب می شود. بعد از انتخاب تیم حریف، بازی بلافاصله انجام می شود و نتیجه نیمه اول اعلام می شود. ۳ دقیقه به شما فرصت داده می شود تا ترکیب نیمه دوم را بچینید. برای ورود به این بازی باید مقداری سکه به عنوان ورودی پرداخت کنید. در صورت برنده شدن مقداری سکه به شما تعلق خواهد گرفت. این بازی برای تمام دسته ها باز است.

                                              بعد از بازی، شما قادر خواهید بود که همین بازی را دوباره انجام دهید. انجام دوباره بازی برای دسته های ۹، ۱۰ و تدارکاتی باز نیست.

                                              ۲- بازی های تک به تک مانند بازی های نوع اول است با این تفاوت که شما به پروفایل تیم مورد نظر خود می روید و درخواست دوئل می دهید. این نوع بازی برای دسته ۹، ۱۰ و تدارکاتی بسته است.

                                              هر دو نوع این بازی ها از آمادگی بازیکنان کم نخواهند کرد و تاثیری بر روی استهلاک موارد موجود در کمپ شما نخواهند داشت.

                                             • ورزشگاه

                                              در ورزشگاه کاربر میتواند شرایط حال حاضر کمپ خود و همچنین میزان سالم بودن هر کدام از اجزای تشکیل دهنده آنرا مشاهده کند. کمپ از شش قسمت تشکیل شده که هرکدام نیاز به پیگیری شما دارند. رسیدگی دوره ای به این آیتم ها تاثیر مستقیم بر بازده تیم شما دارد. به روز کردن آیتم ها نیز بر رضایت هواداران و درآمدزایی تیم شما تاثیر دارد. آیتم ها به شرح زیر هستند:

                                              صندلی

                                              صندلی ارتباط مستقیم با استادیوم شما دارد و هرچه استادیوم بهتری داشته باشید صندلی های بیشتری خواهید داشت. تعداد صندلی های ورزشگاه شما ظرفیت حضور تماشاچیان در بازی های خانگی را افزایش می دهد که این باعث درآمد بیشتر شما از بازی های خانگی خواهد شد.

                                              $1$4XonnMik$WGEPufJ56wX9cYL0GAf4o1 پارکینگ

                                              ظرفیت بالای پارکینگ باعث افزایش رضایتمندی و بالا رفتن تعداد هوادار در استادیوم و در نتیجه درآمد بیشتر از بازی های خانگی می شود.

                                              $1$tw8awzNZ$rn1lNlVpJ0UQ0X96FmLq00 چمن کیفیت بهتر چمن در افزایش تماشاچیان و در نتیجه درآمد تیم تاثیر گذار است.  $1$8al714Gk$ZU4BiEx2tCv9GAoMoaJo.. فست فود

                                              با بزرگتر شدن فست فود در کمپ خود تعداد هوادار تیم خود را افزایش دهید.

                                              $1$2QeUGczv$7qxF2Y1FpBHf6QiZbXrp10

                                              درمانگاه

                                              درمانگاه در کمپ باعث بهبود سریعتر و کاهش احتمال مصدومیت شدید در بازی های خانگی خواهد شد. با مجهزتر کردن آن سرعت کار درمانگاه را افزایش دهید.

                                              $1$ZQO.HDIU$gjlCQOKliY9YFsRr5bj031بدنسازی

                                              تمرین های تیم در سالن بدنسازی باعث افزایش قدرت بدنی تیمی می شود. با افزایش امکانات آن قدرت بدنی تیم را افزایش دهید.

                                              $1$8O1ooRBk$IjUdc7YXswYhFH3PRQE6w.

                                              عامل فرسایش

                                              در پارس کاپ فرسایش در کمین تمام موارد است حتی بازیکنان!

                                              بازیکنان با افزایش سن دچار افت در بازی می شوند و بعد از مدت گذاشت زمان نیز به جابجایی با جوانتر ها را دارند. اما فرسایش بر روی آیتم های کمپ تاثیر دیگری دارد. با استفاده از هرکدام از آیتم ها مقداری از آمادگی آن آیتم کاسته می شود و شما به عنوان مدیر باشگاه مسئولیت مرمت آیتم های فرسوده را دارید. مقدار آمادگی هر آیتم توسط عددی که در دایره جلوی آیتم است نمایش داده میشود.

                                              Camp_Damage

                                              • مالی

                                               در این صفحه کاربر به تمامی مواردی که مربوط به مسایل مالی باشگاه می شوند دسترسی دارد.

                                               جدول درآمدها و هزینه‌ها کاربر می تواند تاریخچه تمامی درآمد های باشگاه و همچنین هزینه های مربوطه را بر اساس فصل مشاهده کند.
                                                Income_Expences_Table
                                               در جدول درآمد امتیاز و سود کسب شده در فصل جاری و در کل فصلها قابل مشاهده هستند.
                                               در بلیط فروش شما با انتخاب قیمت بلیط درآمد بازی خانگی را تعیین می کنید. تغییر قیمت در این قسمت ارتباط مستقیم با تعداد هوادار و صندلی ورزشگاه دارد. تعداد تماشاچی های بازی های خانگی با تغییر در قیمت، تغییر می کند.
                                               Income_tabel
                                                اسپانسر در پارس کاپ وظیفه پرداخت پول تیمها را دارد. با بالاتر رفتن دسته تیمها، اسپانسر جدید باز می شود و مبلغ پرداختی  به تیمها افزایش داده می شود. مبلغ دریافتی تیمها در قسمت توضیحات اسپانسر قید شده است.
                                               Sponcer_selection
                                               در کادر بانک شما قادر هستید که با پرداخت مبلغ ریالی سکه که واحد پولی رایج در بازی است را خریداری کنید. سکه به شما این امکان را می دهد که درآمد خود را افزایش دهید. افزایش درآمد هم از این طریق و هم از طریق موفقیت در بازی های لیگ و جام امکان پذیر است.
                                               Buy_Coin
                                               شما میتوانید با خرید اکانت ویژه از مزایایی که برای کاربران ویژه در بازی درنظر گرفته شده استفاده کنید. کاربران ویژه قادر خواهند بود که تمرینات آمادگی و بازیابی تیم خود را برای یک هفته تنظیم کنید. همچنین بخشهایی در بازی هستند که تنها برای کاربران ویژه قابل دسترسی هستند.

                                               • قرعه کشی هفتگی

                                                با کسب الماس در بازی و رساندن الماس های کسب شده به ۵۰ عدد و یا بالاتر، کاربر قادر به شرکت در قرعه کشی کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی خواهد بود.

                                                طریقه به دست آوردن این الماس ها به این صورت است که با فروش بازیکن و یا شرکت در جام های الماسی و … کاربر تعدادی الماس کسب میکند که میتواند با آنها در قرعه کشی کارت هدیه ثبت نام کند. این قرعه کشی چهار شنبه هر هفته انجام میشود و هر الماس یک امتیاز محسوب میشود. در صورت برنده نشدن در قرعه کشی الماس های کاربر به حساب او بازگردانده خواهند شد.