یالا انتقاد کنید

خانه انجمن ها انتقادات و پیشنهادات یالا انتقاد کنید

برچسب ها : 

این موضوع شامل 338 پاسخ ، و دارای 165 کاربر است ، و آخرین بار توسط  فولاد خوزستان2 در 1 ماه, 1 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 9 نوشته - 331 تا 339 (از کل 339)
  • نویسنده

Nankatsu
    مشارکت کننده

از اینکه کاپیتان تیممو خودم نمیتونم انتخاب کنم، خیلی ناراحتم. هر روز بخاطر این موضوع چهارتا قرص رانیتیدین میخورم :scratch:
    نه بخاطر اینکه فکر کنم برای اعصاب خوب باشه. به ولاه قسم، نه اصن اینطور نیست.
    فقط برای اینکه اول اسمش رانی داره. آخه من رانی خیلی دوس میدارم :heart:
    بعدشم آقای مدیر لطفا کاپیتان و شماره بازیکنان رو بذارید به سلیقه خودمان انتخاب کنیم.
    اینطوری فشار کاری و بار زیادی که شما مجبورید تحمل کنید ، کمتر میشه.
    با تشکر..
    لدفا رسیدگی کنید B-)

شیرین فراز نوین
    مشارکت کننده

سلام خدمت اونایی که با اسم تیم من(شیرین فراز) اومدن پست گذاشت و خودشون جواب خودشونو میدن.بیخودی زور نزنین که
    منو بد نام کنین چون من 3 ساله توی بازیم و همه منو میشناسن و میدونن چطور آدمیم پس خودتو نو با پست های جعلی خسته نکنید
    من اگه میخواستم سکه بگیرم الآن جز سرمایه دارترین باشگاه ها بودم.احتیاجی هم به سکه ندارم چون خودم دارم سکه میفروشم.
    تیم های Real MadridClub deFútbol و gaCh3aRaN و esese میخوان چیکار کنن با چند تا پست جعلی؟منم بلدم پست جعلی بزارم.ولی مثل شما بد بخت و نوچه نیستم(esese )
    تیم gaCh3aRaN قبلا ایمیو داشته و حالا با استفاده از میل وارد تیم شده و پست گذاشته.رمزو تغییر میدم ببینم بازم میتونی بیای و زر زر کنی
    خاک تو سر بعضی استقلالی های بد بختی که دست به هر کاری میزنن تا خودی نشون بدن(خیلی از استقلالی ها اینطور نیستن)
    برید همه ی پست هایی رو که گذاشتم بخونید.میفهمید که تا حالا همچین چیز هایی ننوشتم و 7 یا 8 تا پست پشت سر هم هم نفرستادم.از اینجا میشه فهمید که اون چند تا تیم هدفشون چیه.دیگه دستشون برا همه رو شده
    با تشکر از همه ی افراد با معرفت.فعلا یا علی :bye:

استقلال حجازی 1
    مشارکت کننده

سلام مدیر محترم
    میخوام تیمم رو بفروشم، شناسه ی اختصاصی ای رو که برام گذاشتین، تو باکس شناسه ی تیم مرجع میذارم و قیمت رو هم تعیین میکنم ولی سیستم پیغام میده: “تیم مرجع بدرستی انتخاب نشده است”، مشکل چیه؟

C h i K o
    مشارکت کننده

این بازی رو ببینید
    خوب معلومه باگ داره سیستم

http://pars-cup.com/match/9377740

مگه میشه ۲۱ گل دقیقا با یه حرکت زد ؟

★ Sajjad ★
    مشارکت کننده

سلام تیمم فروشی . به اولین نفری که بیاد پیام بده میفروشمش . خیلیییییییی ارزون ینی اگه بفهمین خندتون میگیره . هرکس میخواد بیاد خصوصی

پرسپولیس ماسور
    مشارکت کننده

سلام مدیر عزیز الان چند روزه نمیشه با دوئل انجام داد درخواست ارسال نمیشه!!! رسیدگی کنید :unsure: :-( :wacko: :scratch:

پرسپولیس ماسور
    مشارکت کننده

سلام مدیر عزیز الان چند روزه نمیشه دوئل انجام داد :unsure: درخواست ارسال نمیشه!!! رسیدگی کنید :unsure: :-( :wacko: :scratch:

ضحاک
    مشارکت کننده

سلام.
    خسته نباشید.
    لطفا در قسمت تعویض بازیکن راه کاری بزارید که برای تعویض مجبور نشیم بازیکن رو با کشیدن تعویض کنیم و با ۲تا کلیک رو اسم ۲بازیکن بشه تعویض کرد
    ممنون

فولاد خوزستان2
    مشارکت کننده

کاملا درسته کلا بازی باگ زیاد داره و هیچ شباهتی به واقعیا نداره

در حال نمایش 9 نوشته - 331 تا 339 (از کل 339)

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.