قهرمانی مقتدر (با ریتم تبلیغ گاز بوتان بخونید!)

ghahreman-5-super-jam-iran

سلام به پلنگای پارس کاپ!

آقایون و خانوما چطور مطورید؟! دنیا به کامتونه؟ چپ و راست گل میخورید یا میزنید؟ یه شلم شوربایی راه انداختن بعضی بچه ها توی بخش نقل و انتقال که بیا و ببین. الان فقط اشاره کردم. اما پست بعدی یه توضیح کافی و استکبار ستیز و دندون دشمن بشکون میرم که بصیرت همه افزایش پیدا کنه این هوا!

پس میریم سراغ مطلب اصلی این پست. تبریک به تیم IRAN بابت بازی های درخشانش و برد جالبناکش توی فینال سوپر جام. سیستمی که چیده بود موجبات انگشت به دهن شدن مارو فراهم کرد. آقا یعنی ما تو این کشور کلی الکس فرگوسن داریم که باید کشفیده بشن. نه فقط ایشون که خیلی های دیگه. البته تیم Khazar Mahmodabad هم خیلی خوب بالا اومد که متاسفانه نتونست نتیجه رو به نفع خودش تموم کنه. البته اگه ایشون قهرمان میشد پیشگویی من درست از آب در میومد اما نشد که نشد! قصد داشتم برم توی حرفه شریف طالع بینی که با این اوصاف بهتره به همین مدیر سایت بودن بسنده کنم!  پس یه دمت قیژ به Khazar میگم و میرم مطلب بعدی.

آقا ما انجمن بازی رو راه اندازی کردیم تا شما بروبکس فعال و بیش فعال رو یجا بفرستیم که انرژیتونو خالی کنید و با هم کل کل سازنده و انسان ساز داشته باشید. به هم کمک کنید و مشکلات بازی رو به ما نشون بدید و اگه شد راه حل بدید که چگونه موجبات درستیشو فراهم کنیم. قلق های بازی رو با هم به اشتراک بذارید و خسیس بازی در نیارید! زکات علم چیه؟ انتشار اونه. پس سرازیر بشید که ای قوم پلنگستان! بریزید اونجا و سوال بپرسید و جواب بدید شاید رستگار شدید.
تا الان چند نفری به عنوان مدیر برخی قسمتهای انجمن انتخاب شدن و بقیه هم به زودی انتخاب میشن. خوبیش اینه که دیگه من تنها نیستم و اگه کسی توهم توطئه زد دیگه نمیتونه بگه همش زیر سر مدیره. باید بگه همش زیر سر مدیراس :D (یو هاهاهاهاها)

دوستان لطف فراوون کردن و کلی طرح از خودشون زدن که بعضی هاشون در حد نقشی های مدرن خیلی پرت بودن و بعضی های دیگه هم جالبناک! اما چون نظر بنده توی مسابقه طراحی کاور کوچیک ترین تاثیر رو هم نداره پس نمیگم کدوم طرح تو ذوق بود و کدوم نبود!
خبر خوب اینه که روز اول بهمن برنده این مسابقه رو همراه با اسامی برنده های قرعه کشی جشنواره شب یلدا معرفی میکنیم. باشد که موجبات شنگولیت شما بابولی های عزیز رو فراهم کنه.

یه چی میگم بین خودمون بمونه. سر بسته و یواشکی. به زودی یه قسمتی به بازی اضافه میشه که همگی منتظرش بودید. و البته بعد از اون هم ۲ تا خبر دارم در حد عوووووف! اما برای اینکه کمی دچار هیجان بشید نمیگم و شمارو در کف میگذارم تا پست های بعدی.

با هم دوست باشید و شیطونی نکنید تا من برگردم
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ مطابق با ٢٥ ربيع الاول سنه ١٤٣٦
الحقیر مدیر السیستم البارس کاب :D

صفحه انجمن 

یه قهرمان جدید!

banner-superjam-5

پارس کاپیا سلام!

اول یه تبریک بگم بابت پیروزی تیم ملی فوتبالمون توی بازی های آسیایی. اینا همه پلنگن ;-)

حالا بریم سراغ این پست. خیلیا منتظر پستی هستن که توش قراره یه خبر سوپ ریز رو اعلام کنیم. این اون پست نیست :D
این یه پست دیگس! آقایون و خانمهای پارس کاپی گرامی، سوپر جام پنجم هم کلید خورد و تیمهای جدید میرن که بزنن همدیگرو خورد و خاکشیر کنن. البته در محیطی کاملا ورزشی و با حفظ اخلاق پهلوانی :D
باحالی این سوپر جام چیه؟ نه قهرمان ۳ دوره از ۴ دوره قبلی یعنی تیم رنگو تونست مجوز ورود به این اتفاق ورزشی رو بگیره  و نه کارابائو قهرمان دوره سوم. و اینکه ۲تا تیم سوپر استار دار داریم ایندفعه، که ارم شیروان، فرهاد مجیدی رو داره و Khazar Mahmodabad هم علی کریمی رو. یجورایی شده کل کل استقلال و پرسپولیس، هرچند نیست! تازه یه چیز جالبتر بگم حال کنین؟ خدایی بگم؟ یکی از این ۲تا ممکنه قهرمان بشه! چون هرکدوم یه طرف قرار گرفتن. (باز نیایید توهم توطئه بزنیدااااا. به متوهمین، توصیه برادرانه میکنم در مسیر استکبار قدم بر ندارن!)

اولین بازی پنجمین سوپر جام حذفی پارس کاپ فرداس. تیمهایی که تونستن وارد بشن آماده باشن تا فردا حریف رو با خاک یکسان کنن. اصن فکر کنید اونجا کلوزیوم روم باستانه و شما گلادیاتور. خین و خین ریزی :D

یه یادی هم کنیم از مزایده اخیر سوپر استارها. تیم های hundai و gooli. هردو تونستن برنده یه رقابت جانانه باشن. البته انتظار ما بازهم این بود که بکس اصفهان و تبریز بریزن و بازیکن محبوبشون رو مالک بشن. اما خب نمیدونم جریان چیه که جدیدا هی حدسام میرن تو باقالیا :D

همین دیگه.

برید شاد باشید و اینا

مشاهده جدول پنجمین سوپر جام

ستاره های پر فروغ

superstar-kiani-navidkiaسلام به همگی؛
اول- میلاد حضرت رسول (س) و امام جعفر صادق (ع) رو به همه پارس کاپیا تبریک میگم.

دوم- دادا های اصفونی کجای مجلس نشستن؟  گارداشای آذریمون چی؟ اونا هم هستن؟
آقا این دفعه اومدیم ۲تا سوپر استار معرفی کردیم که دیگه فقط به پایتخت نشینا و سرخ و آبی ها حال نداده باشیم. محرم نویدکیا و مهدی کیانی ۲ تا از بازیکنای سرشناس ایرانی و محبوب تیم های سپاهان و تراکتورسازی هستن که این بار به سالن مزایده پارس کاپ وارد شدن. اولین مزایده سوپر استار ها که کلی هیجان داشت و البته فرهاد مجیدی رو انتظار داشتیم یه استقلالی تصاحب کنه، کریمی رو هم یه پرسپولیسی که متاسفانه هردو انتظار خوردن تو دیوار!

حالا باید ببینیم بچه های اتحاد یاشاسین تراختور و فقط زرد طلایی چیکا میکنن. این ۲ بازیکن برای پست مهاجم ارایه شدن. فرصت کمه و خواهان زیاد. پس بشتابید که الان هم دیره! این مزایده هم نسبت به قبلی یه فرق کرده و اون قیمت آنی هست. دیدیم قبلی قیمت فضایی بود ایندفعه آوردیمش رو زمین ;-)

این بازیکنا هم مثل سوپراستار های قبلی برای ۲ ماه در تملک تیم خریدار قرار میگیره.

تا یادم نرفته یه گله کنم از همتون! آقا این چه وضع دوست داشتن ماست در فیسبوق؟! بابا قرار بود ما روز اول شونصدتا لایک رو بزنیم بریم فینال! این بود؟ عایا؟ من اینجا به آقای رییس اعظم گفتم ما صفحه رو راه بندازیم بروبکس دوستمون میدارن این هوا. بزنید اون لایک قشنگه رو دیگه. حفظ آبرو کنید ای گروه جوانمردان.

مطلب آخر هم اینکه، بعضی از دوستان لطف کردن و طرح زدن که میتونید توی قسمت تصاویر صفحه فیسبوک ببینید و لایک کنید. هر طرحی بیشترین لایک رو بگیره برنده یه یه لژیونر هم نام خودش میشه.

دم همه گرم
ایام به کام

مزایده محرم نوید کیا

مزایده مهدی کیانی

شیاد یا صیاد؟! مساله اینست

20141205_copyسلام به همگی؛

عادت بنده بر این نبود که با این فاصله کم مزاحم اوقات گرانبهای شما بشم. اما اتفاقی افتاد که مجبور شدم یه پست برم.

حالا جریان چیه؟ شی شده؟
از دیروز، کلی پیغام از دوستان پارس کاپی به ما رسید که ای آقا کجایی که پارس کاپ رو هکیدن. اما بنده چون به امنیت بازی مطمئن بودم نه ترسیدم و نه لرزیدم! حتی یکم هم خندیدم :D (به اون هکر خندیدم نه به دوستان گل!) و فقط رفتم ببینم این جریان چیه؟!
حالا چی بود؟ هیچی دیگه، یه کاربری اومده به خیال خودش هک اجتماعی انجام داده و با دادن وعده سکه پارس کاپی و بازیکن ۲.۵ ستاره قصد تصاحب تیمهای هدف رو داشته. حدس بنده اینه که برخی از کاربران ساده دل توی دام ایشون افتادن و رمز عبور و ایمیل و هرچی ایشون درخواست داشتن رو گذاشتن کف دستشون. سوال من اینه که : خو چرااا؟!

بگذریم. دوستان و کاربران گرانقدر! یکبار و برای همیشه خدمت شما عرض میکنم پس لطفا به دقت بخونید و یادتون بمونه:

“این بازی تا به حال هک نشده و به امید خدا هم نخواهد شد. ما به تمهیدات امنیتی خودمون اطمینان داریم و میبالیم. اگر شخصی پیدا شد و ادعا کرد که میتونه حساب تیم شما رو مملو از سکه کنه و یا بازیکن ها رو چنان دستکاری کنه که تیم ستارگان فیفا جلوش مالدیو بشه، بدونید که داره مثل …. خالی میبنده! یا محلش نگذارید یا یکم بهش بخندید تا دلتون شد بشه.”

خدمت اون کاربرانی که گول این حقه پیش پا افتاده رو خوردن، عرض کنم که متاسفانه تیم رو مفت از دست دادید. یه سوالی چیزی از من مدیر میپرسیدید بد نبود!

قرار بود از راه افتادن صفحه فیسبوک پارس کاپ شنگول بشیم که این ضد حال اومد، زد خراب کرد حال خوشمون رو.

قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن

ظلمات است بترس از خطر گمراهی

ایام به کام، پارس کاپیان!

یک شصت صدا ندارد!

Facebookسلام به همه پارس کاپیا;

درخواست پست جدید داشتید. گفتم یه پست برم تا پست اصلی که توش چیز میز جدید داریم جا بیوفته. آخه هنوز رو گازه ;-)

ما دیدیم اینهمه کاربر باحال و اجتماعی داریم، حیف نیس شبکه اجتماعی نداشته باشیم؟ چرا دیگه حیف بود. پس رفتیم به کتاب چهره و یه صفحه ساختیم که بچه های خودمون اونجا کار اجتماعی کنن از نوعی که اینجا میکنن و حتی فراتر!

از اونجا که ما خیلی به دموکراسی و مردمسالاری از نوع دینیش و همچنین رای و از این جور کارای اجتماعی اعتقاد داریم. یعنی از اون ته ته های دلمون ها! پس تصمیم گرفتیم که همین ابتدا به ساکن Cover Page (هرکی معادل فارسی بلد بود به من غرب زده بگه تا به فرهنگستان ادب فارسی اعلام کنم) صفحه پارس کاپ رو بر عهده کاربران هنرمند و هنردوست و از اینجور حرفا بگذاریم.

پس به گوش باشید ای پارس کاپیان اجتماعی!
یه مسابقه طراحی Cover page داریم که از همین فردا شروع میشه و تا سه شنبه هفته دیگه هم ادامه داره. موضوع چیه؟ هرچی که به نظر شما به شخصیت بازی بیاد و موجب بشه این صفحه بین بقیه صفحه ها تو چشم بیاد. اصن بزنه تو چشو چالشون :D

اندازه طرح هم باید ۸۵۱ در ۳۱۵ پیکسل باشه.

این حرکت خداپسندانه شما بدون اجر نخواهد بود ای هنرمندان ارزشی! پس یه جایزه ناقابل هم به طرح برگزیده میدیم که بره حالشو ببره. جایزه چیه؟ یه لژیونر مشتی و قبراق. اسم این لژیونر هم اسم طراح Cover Page میشه.
برای شرکت توی این طرح خداپسندانه، اول تشریف ببرید به لینک facebook.com/Parscup و مارو دوست بدارید. این یعنی همون لایکیدن. بعد هم با ایمیلی که توی پارس کاپ ثبت نام کردید به این ایمیل طرح رو بفرستید: cover@pars-cup.com

توی اون ایمیل هم اسم و فامیلتون باشه هم اسم تیمتون. طرح هم که باید باشه دیگه. هر طرحی که شصت بیشتری گرفت (توی اون مدت زمانی که عرضیدم خدمتتون) برنده میشه و طرحش میره اون بالا (افتخار از این بالاتر؟ عایا؟)

بنده اینجا (توی شرکت معظم آرنا) از شما زیاد تعریف کردم و گفتم روز اول ۲۰۰۰ تا از این علامتا که با شصت نشون میدن میگیره صفحمون! پس آبروی من در گرو شصت شماست :D

و دیگه اینکه جون خرم سلطان، طرح آبرومند بزنید که موجبات فخر پارس کاپ بشه توی اون محیط مجازی.

پس تا میتونید صفحه مارو دوست بدارید و به اشتراک بگذارید. این از اهم امور است. یعنی از نون شب هم واجبتر است بلکه بیشتر!

———————————————————

مجبور شدم این به روز رسانی و یا هر اسمی که داره رو بزنم.
جریان از چه قراره؟ یه بنده خدایی رو شیطون گولیده و رفته به کاربران گرامی ما پیغام داده که آقا بودو بیا به این آدرس و تمام اطلاعات محرمانه تیمت رو بده تا بهت سکه بدم این هوا!

بنده وارد جزئیات نمیشم چون خیلی خنده داره و حتی مرغ پخته هم از اراجیف ایشون به خنده میاد! فقط از دوستان میخوام که توی تله به این روشنی نیوفتن. تیمتون از دستتون میره و دستتون به جایی بند نمیشه.
خیلی ساده، پیامهایی که از سوی این طیف از آدمها میاد سمتتون رو بیخیال بشید و از کنارشون رد بشید.

فدای بچه های تیز و باهوش پارس کاپ ;-)

پی نوشت:
آقا خدا وکیلی اینقده که اینجا فعالید یکم توی صفحه فیسبوک هم از خودتون فعالیت در کنید دیگه. یه لایکی کنید یه اشتراکی بذارید. آبروی مدیر در خطره ها!
زمان هم تا آخر دی ماه تمدید کردم که اونایی که امتحان دارن هم بتونن با خیال راحت شرکت کنن.

مرد ۳ میلیون ریالی!

سلام به هرچی پارس کاپیه. چه باحالش چه بی حالش ;-)
سلام به اونا که برنده بنز S500 شدن.
سلامتی دسته پایینی ها که مثل همون بنز S500 دارن میتازن که برسن به سوپر جام.
سلامتی قدیمیا و جدیدا.
سلامتی ناصر حجازی ها ، ایرج قادری ها و مدیر سیستم :D
سلامتی استعدادایی که ، ستاره نشدن اما ،پارس کاپی موندن و اسطوره میشن
سلامتی اسطوره هایی که سوپر استارن!
علی آقا کریمی، آقا فرهاد مجیدی!

خب دیگه از فاز امیر تتلو بیاییم بیرون که زیادش برای روح و روان خوب نی.

ای ددم وای دیدی چی شد باز؟ رنگو شد مدیر سیستم! بازم قهرمان شد. آقا بنده به نوبه خودم به ایشون و بچه های محلشون تبریک میگم. باید ازش بپرسیم که آیا بازی در زمینهای خاکی محله تاثیری روی موفقیت های پی در پی ایشون داشته یا نه ;-)
ایشون تا الان لقب پر افتخار ترین تیم حاضر در سوپر جام های حذفی پارس کاپ رو دارن و بعدش هم که تیم دوم مدیر سیستم یعنی جناب کارابائو هستش!
رنگو خان تا الان موفق شده ۳ میلیون ریال برنده بشه. من جاش باشم دیگه کار نمیکنم. فقط سوپر جام میبرم و باش جوج میزنم به بدن!

بقیه اتحادها هنوز جون نگرفتن که از این بابت از دوستان پارس کاپی بدجور شکارم! اینا به کنار. استقلالیا نمیخوان یه خودی نشون بدن؟! آقا یه حرکتی چیزی. درسته که رنگو و کارابائو تیم مدیر سیستم هستن اما این دلیل موجهی نیست ها :D

گفتیم بریم ببینیم توی مزایده سوپر استارها چیکا میکنن استقلالیا, که بازم پرسپولیسیا گوی رقابت رو قاپ زدن. گفتم سوپر استار یاد مزایده افتادم . آقا دیدید چه خبر بود؟ نه خدایی دیدین؟ حراج کریستی توی لندن هم انقد هیجان نداره ;-)
اما جالب بود که تیمهایی اومدن برنده شدن که تو رادار من نبودن. کلا چراغاشون خاموش بود. هرچند دسته ۴ بودن. بی ادعا اما مصمم. یاد بگیرید خو!

ارم شیروان و Khazar mahmodabad  دو تیمی بودن که تونستن اولین سوپر استارهای بازی رو تصاحب کنن. البته این بین تیم gooli از دسته ۹ هم بدجور داشت رقابت میکرد. و طوطی دسته ۵ هم فراموش نمیکنیم.   این دو تیم در آینده میتونن لقب پر افتخار تیم مدیر سیستم رو به خودشون اختصاص بدن :D

علی کریمی و فرهاد مجیدی بلافاصله بعد از اتمام مزایده به تیمهای جدید منتقل شدن و تیمها تونستن با همین بازیکن ها برنده بشن. یه سر به صفحه پروفایل این تیمها بزنید و کاپیتان جدید رو نظاره کنید و غبطه بخورید :D

آماده مزایده بعدی باشید. اسم سوپر استارهای جدید رو نمیگم که یکم سوپ رایز باشید! یهو دیدی برای مزایده های آتی نظر سنجی گذاشتیم. خدا رو چه دیدی.
پیشاپیش ۱۷ ربیع که میشه زادروز نبی اکرم و امام جعفر صادق، رو تبریک میگم.

شاد باشید و شنگول. آها یادم رفت. میلاد حضرت مسیح رو به همه تبریک میگم. اگه پارس کاپی مسیحی داریم هم که باید بگم عجب حالی میکنی با اینهمه تعطیلی کلک :-)

منتظر خبری بعدی باشید.

سوپر استارها وارد می شوند!

superstar-majidi-karimi

سلام به همه پارس کاپیا!

اینی که توی عنوان نوشتم یعنی چی؟

(صدای ممتد طبل(از این کوچیکاش)….دیششششش) خانمها و آقایان… این شما و این سوپر استارهااااااا :D … دان دان دان!
سوپر استار ها وارد پارس کاپ شدند!

حال کردید چطوری معرفی کردم؟! میتونید متن بالارو با بالا رفتن پرده و کلی نور و این جور جینگولک بازیا در نظر بگیرید. حتی فشفشهبفرستید بالا! فقط بپایید پرده آتیش نگیره ;-)

خب دیگه لوس بازی بسه. خودتونو جمع کنید دیگه!
آقا این سوپر استار چیه دیگه؟! از کجا اومده؟ اومدنش بهر چی بود؟ کجا میره؟ میدونید و میدونیم هنوز خیلیا هستن که نمیدونن لژیونر چیه، حالا ما سوپر استار رو اضافه میکنیم که بیشتر گیج بشن :D

حالا بریم ببینیم این موجود جدید چیه که وارد دنیای پارس کاپ شده؟ آیا مثل تماشاچیا میخواد بزنه همه چیزو نابود کنه؟ نچ! ایشون خیلی هم متشخص هستن و این کارا دور از تربیت خونوادگیشونه.

حالا تعریف سوپر استار:

“سوپر استارها بازیکنانی هستن که تا حدود زیادی نادر هستن و هر هفته وارد سیستم نقل و انتقالات پارس کاپ میشن. این بازیکنا نسبت به لژیونرها از توانایی های بالاتری برخوردارن و البته توانایی هر کدوم با هم فرق میکنه.

این بازیکنا نه پیر میشن و نه با تمرین به توانایی هاشون اضافه میشه. افت هم ندارن. اصن اینا فضایین آقا!

بعد هم اینکه قابل خرید و فروش نیستن. تو مزایده هم سقف قیمت ندارن و توی زمان موجود باید سعی کنید بخریدشون. ما توی قیمت نهایی دخالتی نداریم. البته قیمت آنی هم داره، که فقط باید بابک زنجانی باشید تا بخریدش :D

تا یادم نرفته بگم که این بازیکنا از بازیکنای معروفی هستن که همه میشناسین و دیگه تغییر آواتار و این حرفا ندارن. و نکته دیگه اینکه تنها و تنها از هر سوپر استار یه دونه وجود داره. مثلا ۲ تا علی کریمی یا فرهاد مجیدی نداریم. چون خز میشه خو!

و در آخر بدانید و آگاه باشید که هر سوپر استار تنها به مدت ۲ ماه از زمان خرید در اختیار تیم قرار میگیره و بعد از اتمام زمان ۲ ماهه از تیم خارج میشه”

اولین مزایده سوپر استارها در روز دوشنبه ساعت ۱۴ شروع میشه و چهارشنبه ساعت ۱۹  تموم  میشه و علی کریمی و فرهاد مجیدی اولین سوپر استار هایی خواهند بود که ارائه میشن.
پس پول مولاتونو جمع کنید تا توی مزایده کم نیارید. B-)

این بود انشای من.

صفحه مزایده علی کریمی 

صفحه مزایده فرهاد مجیدی

شروع سوپر جام چهارم و یه حال اساسی!

banner-superjam-4

سلام به همگی!

بروبکس خوبید؟ شنگولید؟ دنیا به کیفتونه؟ دماغتون چاقه؟ یلدا انار و هندونه زدید به بدن یا نه؟ یا مثل من یه دقیقه اضافی خوابیدن هم براتون ارزشمنده؟  با جشنواره یلدایی حال کردید؟ اون همه تخفیف دادیم که حال کنید دیگه…اگه حال نکردید حتما حالتون بدجور تو قوطی بوده :D

آقا اون جشنواره رو که حال کردید، هیچ. حالا بگید با اون همه پولی که آقای اسپانسر زد به حسابتون هم حال میکنید یا نه؟ نگید که نه که دلخور میشم. اصن اگه بدونید برای راضی کردنش چقدر مذاکرات سنگین انجام دادم دلتون کباب میشه!

اسپانسر عزیز که آرنا باشه، بعد از شنیدن حرفای شما قبول کرد که مبلغ واریزی رو ۱۰ برابر افزایش بده! دیگه نبینم کسی بیاد بگه حاجی من پول لازمم اگه داری یه ۱۰۰ هزارتا دستی بهم قرض بده و از این حرفا. دیگه هرکی حرفی از کفگیر و ته دیگ بزنه، دیگه دوستش نمی دارم!

از این خبر مفرح و شادی آفرین که بگذریم، می رسیم به سوپر جام چهارم. توی سوپر جام چهارم تو همون مرحله اول یکی از دو تیمی که قهرمان دوره های قبلی بود باید با جام خداحافظی کنه. اند هیجان و این حرفا!

یه مطلبی که اینجا به نظر بنده سراپا تقصیر رسید اینه که، آقا این جام اصن یه استقلالی نداره! همه پرسپولیسی و البته یکی که هنوز تصمیم کبری نگرفته و یکی هم از بچه های گل شمال. بنده به شخصه منتظر کلی استقلالی بودم اما امیدم رفت رو آب.

در آخر هم هرکی تونست تیم مدیر رو حدس بزنه یه بنز S500 بهش هدیه میدیم :D

یه چندتا خبر تپل دیگه هم دارم براتون که الان وقتش نیست بگم ;-)

مشاهده جدول سوپر جام چهارم

سکه باران در جشنواره یلدایی پارس کاپ

banner-yalda-2-copyسلام به همگی.
خوبید؟ شادید؟ شنگولید؟ با اون چند دقیقه اضافی که تو شب یلدا گیرتون میاد چیکار میکنید؟
ایرانیها معمولا این شب دور هم جمع میشن و هندونه میزنن به بدن و حافظ میخونن (قبل از زمان حضرت حافظ چی میخوندیم ما؟! ). اما بنده ترجیح میدم چند دقیقه بیشتر بخوابم :D
حالا جریان این پست چیه؟ آیا میخوایم تغییرات جدید بدیم؟! آیا بازهم قراره کسی تیم بنده رو شناسایی کنه؟ آیا میخوایم در پارس کاپ رو تخته کنیم؟ آیا میخوایم دست های پشت پرده باخت رنگو در سومین سوپر کاپ رو، رو کنیم؟
خیر! هیچ کدوم از موارد بالا نیست. زیاد خوشحال نشید. این پست رو برای اعلام یک خبر توپ در نظر گرفتیم. میخوایم به مناسبت این شب خیلی خیلی طولانی که از باستان تا حالا موجبات رونق گرفتن بازار هندونه و انار میشه، تخفیفات عجیب و غریب بگذاریم. خلاصه اینکه داریم آتیش میزنیم به مالمون.
حالا میریم سراغ اصل مطلب و بعد از اون هم فرع مطلب. آخرش هم یه حال اساسی میخوایم به دل انگیزان عزیز بدیم . پس آخر این پست رو از دست ندید!

اصل مطلب:
قصد داریم که تا تاریخ ۹۳/۱۰/۰۵ (تا آخر روز یعنی ۱۲ شب!) در خریدهای کاربر ویژه و همچنین سکه، تخفیفهای ویژه ای رو قائل بشیم. باشد که مقبول عزیزان پارس کاپی بیوفتد.

فرع مطلب:
تخفیفها رو در زیر مطالعه کنید:

۱- کاربر ویژه:
کاربری ویژه یک ماهه در جشنواره یلدا با قیمت ۳۰۰۰ تومان به جای ۴۰۰۰ تومان
کاربری ویژه سه ماهه در جشنواره یلدا با قیمت ۶۹۰۰ تومان به جای ۱۰۸۰۰ تومان
کاربری ویژه شش ماهه در جشنواره یلدا با قیمت ۹۹۰۰ تومان به جای ۱۹۲۰۰ تومان
کاربری ویژه یک ساله در جشنواره یلدا با قیمت ۱۹۹۰۰ تومان به جای ۲۸۸۰۰ تومان

صفحه خرید کاربر ویژه

۲- خرید سکه:
به ازای خرید تا سقف ۹۹۹۹ تومان ،۱۵% مبلغ خریداری شده سکه هدیه تعلق میگیرد.
از ۱۰۰۰۰ تا ۴۹۹۹۹ تومان، ۲۵% سکه هدیه تعلق میگیرد.
وبه ازای خریدهای بالای ۵۰۰۰۰ تومان، ۴۰% سکه تعلق میگیرد.

صفحه خرید سکه

رسیدیم به آخر پست. همه کسانی که توی جشنواره شرکت کنن و حداقل ۵۰۰۰۰ (پنجاه هزار) سکه خریداری کنن بصورت خودکار وارد قرعه کشی میشن. به قید قرعه به ۳ نفر از شرکت کننده ها کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ (صد هزار) تومنی میدیم که برن حال کنن.

همین دیگه. دوستدار همه شما

مدیر سیستم

قهرمانی سرخها، در اولین فینال سرخ آبی سوپر جام

ghahreman-3-super-jam-karabao

سلام به همه. و تبریک به کارابائو و  پرسپولیسی های بازی، که الان تو پوست خودشون نمیگنجن از بس که شنگولن!
این سری از بازی ها جالب بود از این لحاظ که قهرمان ۲ دوره قبل یهو باخت و حذف شد و داغ توهم توطئه رو گذاشت تو دل خیلی از عزیزان دل انگیز. البته هستن پایمردانی که در پیدا کردن تیم مدیر دارای مدرک فوق دکترا از دانشگاه های درجه یک میباشند! اینا از هرکی شکست بخورن، اون میشه تیم مدیر. بی برو و برگرد  :D

بگذریم. رنگو که حذف شد و پارسه ۳ که عضو اتحاد استقالیهای پارس کاپ هست رفت به مصاف کارابائو. تیمی که در عضویت پرسپولیسیهاست. نتیجه هم که اینقده نزدیک بود که هیجان رو دوچندان کرد. آقا خلاصه این پست جهت تبریک به کارابائو و همه پرسپولیسیهاست. به استقلالیها و همه اتحاد های دیگه هم پیشنهاد میکنم آماده باشن تا با توپ پر برن تو زمین و اجازه ندن این عنوان پیش قرمزها جا خوش کنه.

یه پیام هم برای کارابائو

الان از نظر شما تیم مدیر کدوم تیمه؟ ;-)

حق نگهدارتون