بایگانی دسته: بروز رسانی

دومین سوپرجام و صعود ۲ دسته دهی

super-jaaam-2

سلام به همگی

چند تا خبر کوتاه اما پرملات!
از فردا سوت دومین سوپر جام پارس کاپ زده میشه و ۱۶ قهرمان از دسته چهار وارد یه تورنمنت هیجان انگیز میشن. این دفعه دیگه کسی نمیتونه به قرعه کشی گیر بده. هرچند قرعه کشی کاملا توسط سیستم انجام میشه اما ایندفعه خیلی حساس تر شده. بنده به شخصه منتظر بازی قهرمان دوره قبلی یعنی رنگو و یکی از پر افتخارترین تیمهای پارس کاپ یعنی کوروش کبیر هستم. شما رو نمیدونم!

خبر بعدی هم اینه که پس فردا فصل جدید شروع میشه اما با یک تفاوت با فصل های قبل. تفاوت هم اینه که از این فصل به بعد تنها از دسته ۱۰، دو تیم صعود میکنن و این هم دلیل داره.
تیمهایی که در دسته ۱۰ هستن از محدودیت هایی برخوردارن که تیمهای دیگه با اونها مواجه نیستن. مثلا چی؟
این تیمها نمیتونن بازیکن هاشون رو بفروشن و یا اینکه در جام های پارس کاپ شرکت کنن. خوب ما دیدیم از این خان نعمت گسترده نفرات بیشتری استفاده کنن. پس تصمیم بر این شد که ۲ تیم بالای جدول به دسته ۹ صعود کنن.

مشاهده صفحه جام

سوپر جام بعدی و جایزه قبلی!

ghahreman-super-jaaam

سلام به همه پارس کاپی ها و تبریک به پرسپولیسی های پارس کاپ بابت برد تیمشون در دربی پایتخت البته ما رو به پرسپولیسی بودن متهم نکنید اینجا ما هم استقلالی داریم هم پرسپولیسی، همیشه به تیم برنده تبریک میگیم و خواهیم گفت.

جایزه تیم رنگو، که یک کارت هدیه بانک پاسارگاد به ارزش ۱ میلیون ریال هست برای ایشون ارسال شد. این جایزه ناقابل و جوایز دیگه که همه کاربران تا الان از کم و کیفشون مطلع شدن، در پایان هر فصل به قهرمان قهرمانان یا همون نفر برتر سوپر جام هر دسته (۴ به بالا) تعلق میگیره.

پس آماده باشید که سوپر جام بعدی بسیار نزدیکه و رقابت حتما نفسگیرتر و جذابتر خواهد بود.

* یک نکته هم بگم. روی ظاهر کاپیتان، لوگو و استادیوم تیمتون وقت بیشتری بگذارید. این تصاویر بر روی کارت هدیه چاپ میشن!

تغییر سن پیر شدن و ورود بازیکنان جوان

good-news

سلام به همه دوستان
از هر رنگی که هستید و از هرکجا که میایید توی بازی. امروز بازم خبر داریم براتون. جدیدا هرچی پست میزنیم شلوغ میشه. اصلا یه وضعی!

حالا میریم سراغ خبر ها. همشون از نوع شادی آفرین هستن. پس کسی استرس نگیره.

۱- همونطور که میدونید، توی پارس کاپ عامل سن رو وارد کردیم و بازیکن های قدیمی کم کم وارد سنی شدن که تاثیر منفی افزایش سن رو میشه توی عملکردشون دید. صدای مردم همیشه در صحنه هم درومد که ای مدیر ظالم تیم مارو پیر کردی چرا؟!
البته در ظالم بودن بنده بین علما اختلاف نظر شدیدی هست. بگذریم.
ما هم که دوستدار کاربران قدیمی و جدید هستیم و با ناراحتیشون اشکهامون جاری میشه، زودی وارد عمل شدیم. فرمول قبلی این بود که با ورود به سن ۲۸ سالگی افزایش سن تاثیر منفی بگذاره اما حالا این سن به ۳۰ سالگی تغییر کرد. خدا شاهده که توی دنیای واقعی هم همینه و دیگه راه نداره بیشتر از این سن رو تغییر بدیم.

۲- خبر خوب دیگه اینکه بازیکن های جوون و قبراق که همه ۱۸ ساله هستن و به سن قانونی رسیدن ریختیم توی نقل و انتقالات. تازه بین این بازیکنا میتونید دروازبان هم پیدا کنید. اما یه نکته مهم رو توجه کنید. این بنده های خدا همه تازه کار هستن و اومدن که با رهبری شماها و از زمین های خاکی برسن به عرش اعلا. پس تمرین بشون بدید و پوست از سرشون بکنید که فکر نکنن اینجا خونه خالست!

همین دیگه. بسم الله. این شما و این هم کلی بازیکن تازه نفس که تو مزایده ها منتظرن ی مربی خوش فکر بیاد جذبشون کنه.

تغییرات در برخی قسمت های بازی

سلام به دوستان

پست قبلی هنوز که هنوزه داغه و دوستان مشغولن. اینم بریم ببینیم چی میشه!

مدیران برخی از تیمها تیزتر بودن و اینو اشاره کردن. از امروز ما تغییری توی سیستم هواداری و همچنین استهلاک و آمادگی دادیم.

تغییر مورد نظر در فرمولی ایجاد شده که مسولیت محاسبه هوادارها و به تبع اون تماشاچیان رو بر عهده داره. این فرمول متأثر از موارد زیر خواهد بود:

سطح تمامی موارد موجود در کمپ و همچنین درجه استهلاک هر مورد.
ارزش بازیکنان تیم .
جامهایی که دریافت کرده اید(چه در جام و چه در لیگ). دسته ای که جامها در اون کسب شدن نیز تاثیر گذاره. پس جامهایی که قبل از دسته بندی سیستم برگزاری جام انجام شدن دیگه موثر نیستن.
دسته ای که در حال حاضر در اون بازی می کنید.
رتبه تیم در لیگ فصل جاری.
امتیاز کل.

استهلاک آیتم های موجود در کمپ
استهلاک صندلی، پارکینگ، فست فود، درمانگاه و پارکینگ به تعداد تماشچیان بازی خانگی شما مربوط میشه. چمن هم با انجام بازی های خانگی شما مستهلک میشه.
اما بدنسازی با انجام تمرین آمادگی دچار استهلاک میشه.

افزایش آمادگی
هر شب یه مقداری به آمادگی بازیکنان شما افزوده میشه حتی اگر تمرین بازیابی آمادگی ندین. اما اگر این تمرین رو بدین افزایش آمادگی بیشتر خواهد بود که خیلی منطقیه.
و در آخر اینکه سطح استهلاک بدنسازی کمپ شما رابطه مستقیمی با افزایش آمادگی داره. پس اگه دیدین تمرین بازیابی میدین ولی آمادگی بازیکنانتون بالا نمیره اول از همه سطح استهلاک بدنسازی باشگاهتونو چک کنین.

راستی پیشنهاد میکنیم هر روز به سطح استهلاک موارد مختلف باشگاتون دقت کنین و کاهش ها رو جبران کنید چون جمع میشه رو هم بعدش زورتون میاد. درآمدها با فرمول جدید افزایش پیدا میکنه، بعد نیاین بگین چرا استهلاک گرونه و یا مدیر یه سرمایدار پول پرسته!

جامی به رنگ هیجان!

ghahreman-super-jam-hazfi-

“عجب جامی بود ها!” این عکس العمل همه بچه های تیم بود به بازی های فوق العاده جام. اصلا انگار که همه عزم رو جزم کرده بودن که بیان به توپ ببندن حریف رو. که البته بعضی ها موفقتر بودن.

مثل همه اتفاقات فوتبالی اینجا هم گروه مرگ داشتیم و بزرگانی توش حذف شدن که دور از انتظار ما بود. کاریش نمیشد کرد چون قرعه کشی بود و اینا.

خیلی ها درخواست تغییر ساعت رو دادن که نشد خب! اما اگر کسی بخواد اینو بهونه کنه که آقا زمانش خوب نبود و من به همین دلیل کلی گل خوردم، یکم بهونش جوندار نیست.

از اینا میگذریم و می ریم سراغ رنگو خان! جناب قهرمان قهرمانان. تیمی که خوب ظاهر شد و البته از هم گروه شدن با تیمهای گروه مرگ با خوش شانسی در رفت. رنگو خان تبریک میگیم این قهرمانی رو از طرف تمام بچه های تیم پارس کاپ. شما اولین هستید در جمع بسیار زیاد قهرمانانی که در آینده به این لیست اضافه میشن. هر ماه ۲ تا سوپر جام داریم، پس کارابائو جان ناراحت نباش که هنوز فرصت زیادی هست. این فصل اگه بازهم تو لیگ موفق بشی (که طبق گذشته درخشانت احتمالش بالاست) مجوز ورود میگیری به سوپر جام دوم.

اگر جزو خوانندگان پستای قبلی ما باشید حتما میدونید که جایزه قهرمان قهرمانان دسته ۴ یک کارت هدیه یک میلیون ریالیه. ما هم سر حرفمون هستیم چون خیلی مردیم. پس یک کارت هدیه ناقابل رو تقدیم رنگو میکنیم تا هرکاری که صلاح دید باش انجام بده, که:

صلاح مملکت خویش رنگوان دانند.

به دوستانی هم که باختن اما روحیه ورزشکاری داشتن یه ایول میگیم و به اونا که یکم دلخور شدن هم میگیم که ای عزیزان دل:

به پایان آمد این دفتر
حکایت همچنان باقیست
(امروز طبع شعرم گرفته ها!)

مشاهده نتایج سوپرجام 

زمان شروع سوپر جام بعدی و تیمهای شرکت کننده در آن

سلام به همگی

اولین سوپر جام پارس کاپ امروز برای دسته چهاری ها آغاز شد و بهترین های دسته چهار به رقابتی بسیار جذاب و شیرین (البته برای برندگان مرحله اول) پرداختند. به زودی و با پایان مسابقه فینال، اولین قهرمان قهرمانان پارس کاپ، اولین سوپرجام رو به خونه میبره و به تالار افتخاراتش اضافه میکنه.

برای اینکه مربیان تیمهایی که مجوز ورود به سوپر کاپ رو خواهند گرفت از همین حالا آماده باشند، تاریخ و زمان این تورنمنت رو اعلام میکنیم. این زمان ثابت خواهد بود و تغییری در اون ایجاد نخواهد شد مگر اینکه مشکلی ناخوانده پیش بیاد که اونرو حتما اعلام میکنیم.

میریم سراغ تاریخ و زمان:

سوپر کاپ بعدی در تاریخ ۵ آذر راس ساعت ۸ شب برگزار خواهد شد.

دو نکته نیاز به یادآوری هست.

اول اینکه تمام سوپر جام ها روز بعد از پایان لیگ شروع میشن.

و دوم اینکه تیمهایی که احتمال حضور در سوپر کاپ رو میدن، یا در جام های عمومی شرکت نکنن و یا اینکه بعدا اعتراض نکنن و بگن مدیر سیستم ظالم ترین موجود روی زمینه!

حالا چه تیمهایی مجوز ورود میگیرن؟

تیمهای اول لیگ های دسته ۴ که برای این فصل ۱۰ تیم خواهند بود. ۶ تیم باقیمانده هم از میان تیمهای دومی که امتیاز بالاتری داشته باشند انتخاب می شوند. چنانچه امتیازات برابر باشند تفاضل گل بیشتر ملاک قرار خواهد گرفت.

شروع دسته ۴ همراه با جایزه نقدی

سلام به پارس کاپی ها
یه خبر خیلی خیلی خوب و عالی و حتی شیرین!

این فصل (فصل ۲۳) داره تموم میشه و با تموم شدن این فصل، میریم که بازی ها رو در فصل ۲۴ کلید بزنیم. اما حالا چرا این فصل اینقده خوشحالی داره؟ خوب معلومه دیگه. اگه کاربرای تیزی باشید که هستید! حتما دیدید که توی صفحه اول سایت قبل از اینکه نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنید، توی کادر اول نوشتیم “جوایز ارزنده”. خب ما با آغاز دسته ۴ کار جایزه دادن رو شروع میکنیم.

تمامی تیمهایی که تا الان توی دسته ۵ قهرمان شدن (شامل فصل ۲۳ هم میشه) بلیت ورود به دسته ۴ رو دارن و میتونن امید داشته باشن که لقب قهرمان قهرمانان دسته ۴ رو بزارن توی پروفایلشون و کلی باهاش پز بدن.

این جوایز به قهرمان قهرمانان هر فصل دسته ۴ تعلق میگیره. یعنی اینکه قهرمان های هر فصل میرن توی یه سوپر جام حذفی و با هم به رقابت می پردازن و دروازه های همدیگرو گل بارون میکنن! بعد هم آقا یا خانم قهرمان با یه هدیه ناقابل به ارزش یک میلیون ریال میره خونش و کلی هم ذوق میکنه و معروف میشه.

دو نکته مهم :
نکته اول اینکه، این سوپر جام حذفی برای تمامی فصلها انجام خواهد شد. به این ترتیب چون هرماه شامل ۲ فصل لیگ پارس کاپی هست پس هر ماه ۲ سوپر جام داریم و در نتیجه ۲ جایزه در انتظار ۲ سوپر قهرمان می باشد.

نکته دوم هم بگم که ممکنه تعداد تیمهای رتبه ۱ دسته ۴ به عدد ۱۶ نرسه و برای تکمیل ظرفیت ما از بین تیمهای رده دوم بر اساس امتیاز و تفاضل گل بهترینها رو انتخاب و وارد این سوپر جام میکنیم.

شروع پارس کاپ (تغییر واحد پولی)

مربیان محترم

نسخه جدید بازی به همراه امکانات بسیار فراوان و ظاهری متفاوت در راه است.  امکانات زیادی که بسیاری از خواسته های مطرح شده درسامانه بازخورد سایت را براورده کرده است.

نکته بسیار حائز اهمیت در نسخه جدید این است که بازی صرفا مخصوص قرمزها نیست و هواداران دیگر تیمها به رقابت بسیار جدی با شما خواهند پرداخت که این به نوبه خود بر جذابیت بازی خواهد افزود.

همچنین در نسخه جدید امکاناتی از قبیل خرید و فروش بازیکن، امکان ایجاد اتحاد بین تیمها، سیستم لوگو ساز کم نظیر، آواتار ساز منحصر بفرد، طراحی جدید کمپ و ده ها امکان دیگر که امکان استفاده از آنها را خواهید داشت، دیده شده.

* توجه داشته باشید که تیمها با جزئیات کامل و بدون کم و کاست در نسخه جدید حضور خواهند داشت و تنها تفاوت در درآمد تیمها خواهد بود. در نسخه جدید بازی ۳ صفر از واحد پولی بازی حذف شده اما ارزش دارایی ها تغییری نکرده است.

جوایز و برندگان!

با سلام به همه دوستان ردکاپی و آرزوی سلامتی و همچنین موفقیت برای همه، چه در بازی های ردکاپ و چه در پستی بلندی های زندگی.

با اینکه از زمان لیگ و جام نوروزی ۶ ماه هست که میگذره اما خوب خبر، خبره و باید برسونیمش!

بازی ها انجام شد و همه از اسامی تیم های برنده جام و همچنین نفرات خوش شانس قرعه کشی لیگ مطلع شدند. از همون ابتدا که فکر برگزاری جام مطرح شد قصد ما این بود که جوایز رو طی مراسمی در باشگاه پرسپولیس به دوستان اهدا کنیم و با این کار, با یک تیر دو نشون یا حتی بیشتر بزنیم! هم جوایز رو بدیم هم دوستان رو ببینیم و هم پیشنهادات و انتقادات اونها در مورد بازی رو بشنویم و هم یکم میوه و شیرنی بزنیم… اما خب نشد که نشد.

پس تصمیم بر این شد که ما جوایز رو برای دوستان بفرستیم و اونها هم لطف کنن یه عکس شیک و مجلسی باهاش برامون بفرستن.

متاسفانه ۲ نفر از دوستان نتونستن عکسی برای ما بفرستن و تنها تصویر ۳ نفر از برندگان به دست ما رسید.

تصاویر ارسالی برندگان رو در زیر مشاهده کنید.

jame-noroz