اندر احوالات شیخ بعد از فیلترینگ موج اول و دوم و قانونمند شدن بعضی چیزها

sell-bannerسلام اول به دوستان پارس کاپی

سلام دوم به بدخواهان نادون پارس کاپ

سلام سوم به عمو فیلترچی که اولش مارو ترکوند بعد مارو بخشید اما باز نظرش تغییر کرد و باز زد ترکوند! اما بعد از پاره ای توضیحات که حاجی ما بی تقصیریم، قبول کرد که ما از همون اولشم بی تقصیر بودیم به این نعمت!

سلام چهارم هم به همه اونایی که دارن توی بازار هردمبیل مجازی ایران تلاش میکنن تا تمیز بازی کنن و قوانین رو رعایت کنن و نون حلال در بیارن. هرچند سخت تر از گرفتن آهن مذاب توی دست باشه.

* سلام در لغت عرب به معنی صلح و دوستی است در دین اسلام به مفهوم اینست که با سلام دادن شما در حمایت طرف سلام کننده در می آیید و بین شما دشمنی وجود نخواهد داشت.

بریم سر اصل مطلب که یه خبر خوب برای قانون شکنای بازی هست و بعد هم بیان پاره ای توضیحات و شرح ما وقع ماجرای دلخور شدن عمو فیلترچی از شیر پرنده پارس کاپ.

و اما خبر خوب برای دور زنندگان تحریم البته از نوع پارس کاپی. تا قبل از این پست خرید و فروش تیم و داشتن بیش از یک تیم در پارس کاپ بسیار خلاف قانون بود و هرکی این کار رو میکرد موجب غضب ما میشد اما در همون حال هم دچار رافت اسلامی میشد و ما از در اسلام رحمانی در میومدیم و میگفتیم:

“هرچند خلاف قوانین بازیست اما گوارای وجودت باشد ای دور زننده تحریم چرا که این خلاف به ضرر خلق الله نباشد.”

این چند وخته ما کلی فکریدیم که چیکا کنیم تا این معضل رو رفع کنیم و دیگه شخصی از دید ما قانون بشکون نباشه و همه شاد باشن و شنگول. پس، بعد از خوردن مقادیر زیادی چای قند پهلو که اوس قسمتآبدارچی عزیز شرکت تهیه کرده بود سیمون! که هرچند موجب رفت و آمد مکرر ما بین صندلی  و اتاق فکر میشد اما از اون طرف موجب ایجاد افکار ارزنده ای شد و تهش  این شد که:

حاجی تیم رو بذاریم ملت بفروشن پولشو بزنن به بدن. والاع  بوخودا!

- قال شیخ المدیر

پس چی شد؟! الان فارسی دری میگم تا اونایی که مشکل درک مطلب به زبان شیرین مدیریت رو دارن هم ردیف بشن.

ببینید دوستان و عزیزان و بدخواهان و همچنین عمو فیلترچی عزیز که دردو بلای بدخواهات بخوره تو سر صدام که هردو خیلی بد و بی ناموس بید!
قسمت جدیدی به بازی اضافه شده و بر اساس اون صاحب هر تیمی میتونه تیمش رو بفروشه. به همین سادگی. پس از این به بعد داشتن چند تا تیم و یا خرید و فروش تیم غیر قانونی که نیست هیچ، تازه کلی هم قانون داره. اما یه چیز خیلی خیلی خیلی جالب هست که نداره!

این خرید و فروش ها الماسی هستن و به هیچ وجه شامل قانون مالیات دولت فخیمه پارس کاپیه نمیشه. یعنی اینکه توی این تبادل الماسی هیچگونه مالیاتی کسر نمیشه. پس تشریف ببرید و حالشو ببرید ای بابولی های بابا.

و اما قوانین!

قانون خاصی نداره آقا نترسید. ۲ نوع فروش داریم. نوع یک و نوع دو :D

نوع ۱ میشه عمومی و نوع ۲ میشه خصوصی.

توی عمومی شما میری توی منوی باشگاه و از اونجا هم فروش تیم و میگی حاجی این تیم رو میگذارم برای فروش قربه الی الله. بعد تیم میره توی لیست تیمهایی که برای فروش عمومی قرار گرفتن و هرکی میتونه تیم رو بخره. شما هم تا قبل از خریده شدن تیم امکان لغو این فروش رو دارید.

توی هر فروش شما باید ۳ تا چیز رو مد نظر داشته باشید.

۱- اسم تیم خریدار

۲- اسم تیم مرجع (میگم چیه)

۳- قیمت (که یه کف داره و نمیشه پایینتر از اون قیمت داد)

هر تیم یه شناسه داره که این شناسه رو باید توی قسمت مربوط به تیم مرجع وارد کنید. تیم مرجع چیه این وسط؟ این تیمی هست که تعیین میکنید الماسهای جابجا شده به اون وارد بشن. مثلا شما تیمتون رو میفروشید و میگید الماسهای حاصل از این فروش به فلان تیم (مرجع) منتقل بشن.

زمانی هم که قصد دارید به یه تیم خاص بفروشید شناسه تیم رو توی قسمت مربوطه وارد میکنید و اسم رو نمایش داده میشه که اشتباهی رخ نده. بعد تنها اون تیم بخصوص میتونه تیم شما رو بخره نه شخص دیگه و اسم تیم توی لیست عمومی نمیره.

زمانی که تیم رو برای فروش قرار میدید، از تیم بیرون انداخته میشید تیم به حالت تعلیق درمیان. تا کی؟ تا وقتی که تیم فروش بره یا فروش لغو بشه. شما میتونید فروش رو از طریق ورود به تیم مرجع لغو کنید.

فقط در نظر داشته باشید که الماسهای جابجا شده در این مبادلات جزء الماسهای کسب شده حساب نمیشن و نمیشه باشون توی قرعه کشی الماسی هفتگی شرکت کرد.

برای لغو هم نه الماس و نه سکه از تیمی کسر نمیشه. کلا ما خیلی خوبیم و اینا!

این بود ماجرای خرید و فروش تیم توسط الماس در بازی پارس کاپ.

اگه بازهم توجیه نشدین لطفا به لینک زیر برید و بخونید و از راهنمای بازی امداد طلب کنید.

راهنمای فروش تیم

حالا یکم هم چیز میز بگم در مورد اینکه چی شد که مغضوب علیهم شدیم ییهو!

آقا مایی که مدیر باشیم داشتیم در دنیای مجازی چرخه میزدیم و ماست میخوردیم. شبانگاه بود و عمرا و حکما خبری نباید میشد. اما خب شد! چون دار دنیا بر این میچرخد که به ما هیجان کاذب ورود کناد! از چپ و راست و در هنگامه بی خبری.

هیچی دیگه در حین ماست خوری و چرخ زنی یهو مدیر اعظم زنگید که چیکا میکنی ای غافل! گفتم ماست میخورم و چرخه همی زنم ای روشن ضمیر! فرمود ماست دستته بذار زمین و بزن پارس کاپ ببین چی میبینی؟ چون ماست خیلی مهم بود نذاشتم زمین اما از الکی پشت تلفون گفتم چشم!

زدم پارس کاپ دیدم اون صفحهه که موقع ورود به مکانهای خاک بر سری و یا معاند نشونت میدن که متنبه بشی، میاد جلو روم! اینجا بود که دیگه ماست رو گذاشتم زمین. مساله در حد و اندازه امنیت ملی بود خو. تا صبح به جون حاجی نشد یه خواب رو تا آخر ببینم. هی وسطش چهره معصوم دوستانی مثل کارابائو که به دلیل توهین و افترا مسدود شده بودن میومد جلو چشمم و خوابم رو مشوش میکرد. خلاصه صبح رفتیم شرکت و زنگیدیم به دفتر جناب مستطاب عمو فیلترچی که خدا اورا مقامات زیاد عطا کناد. جواب ندادن :D

بعد از کلی زنگیدن و جواب ندادن یهو جواب دادن. گفتیم حاجی سی چه مارو بستی خو؟ بازی ما که همه سیبیل کلفت هستن و حتی اگر از جماعت نسوان اینجا باشند مجبورن در کسوت سیبیل حاضر بشن. به این قبله قسم!

خلاصه ایشون فرمودن چون ما بچه های ناز و گلی هستیم در صورت حذف مورد و یا موارد مجرمانه!!! مارو بجای ۳۰ روز، ۱۰ روزه باز میکنن. حالا ما برامون سوال پیش اومد که این مصداق و یا مصادیق که میگن مجرمانه هم هست چیه؟ کجاس؟ از ما سوال از اوشون انکار. چون مثل اینکه یکی از نادانهای کاربر نما رفته و یه تیمی ساخته که خیلی خاک بر سری بوده. بعد رفته چیکا کرده؟ رفته مثلا آمار مارو داده به عمو فیلترچی که حاجی چه نشستی که اینجا اسامی چیز هست و جوانان به انحراف کشیده میشن. عمو هم مارو بست سی همین. ما هم گشتیم و اون تیم رو از صفحه روزگار محویدیم.

البته ما تیم خلافکار رو شناسایی کردیم (ما خیلی تیزیم ولک! در حد کارآگاه علوی با بازی احمد نجفی. البته دوستان میگن کارآگاه گجت هم خوبس). اما چون قصد تهمت به شخصی رو نداریم، این مساله رو رسانه ای نمیکنیم. پی هم نمیگیریم! از بس قصد نشون دادن روی رحمانی اسلام رو داریم. خلاصه اینکه بعد از گذشت زمان مربوطه ما رفع فیلتر شدیم اما چند وقت که گذشت باز شدیم! جالبیش هم این بود که هر ۲ دفعه شبا هنگام این اتفاق بد شوگون افتاد. باز زنگیدیم به عمو که ولک پ چی شد؟ این دفعه که ما مثال بیت زیر بودیم:

گر بر سر خاشاک یکی پشه بجنبد                       جنبیدن آن پشه عیان در نظر ماست

گفتن لا تحزن باشید که زودی رفع میشید. ما هم راهی جز گفتن دمت گرم حاجی زود مارو رفع کن وگرنه بروبکس پارسکاپی غمباد میگیرن نداشتیم.

حدس بنده این بود که یکی از بچه هاشون اشتباهنکی دستش خورده رو دکمه و ما ترکیدیم!

این بود شرح ما وقع یا همون آنچه گذشت در فارسی دری!

فقط بنده یه سخن با شما دوستان عزیز دارم. آقا جون هرکی دوست دارین، جون هرکی دوستون داره (فامیل و غیر فامیل!)، اگه توی قرعه کشی الماسی شرکت میکنید یه سر به پروفایل خودتون بزنید و شماره کارت بانکی رو وارد کنید خو.

طرف اومده شرکت کرده، برنده شده بعد میگه آقا چرا پول منو نمیدین؟! ولک ما مال مردم خور نیستیم عامو. شبیه اون مجری هموطن عزیزمون میشه که هی میره حرم میگه امام رضا خو یه کاری کن من تو قرعه کشی بانک برنده بشم. یه شب یکی از طرف امام میاد تو خوابش بش میگه مرد حسابی اول برو یه حساب بانکی باز کن تا ما یه حرکتی بزنیم برات!
حالا بعضی از دوستان میان شرکت میکنن و برنده میشن اما شماره کارت نمیدن بعد میگن چرا پول مارو نمیدین. پولو واریز کنیم به حساب خورزو خان؟!

یه چی دیگه هم موند اون آخر ماخرا که تا یادم نرفته بگم و شمام بدانید و آگاه باشید ازش. اگه یه تیمی تو سوپر جام یه دسته ای قهرمان بشه بعد بره دسته بالاتر و بعدش از دسته بالاتره سقوط کنه سر جای قبلیش، دیگه تو دسته قبلیش نمیتونه وارد سوپر جام بشه! یعنی اگه مثلا تو دسته ۴ قهرمان سوپرجام شدی دیگه هیچ وقت نمیتونی تو سوپرجام دسته ۴ شرکت کنی. این قصه یه تبصره و استثنا داره اونم مال بالاترین دسته پارس کاپ در هر زمانه، یعنی تا الان یه تیم هر چند بار هم که تو سوپرجام دسته ۳ برنده شده باشه بازم تو سوپرجام دسته ۳ میتونه شرکت کنه. هر وقت هم دسته ۲ راه بیفته دیگه نمیتونه تو سوپرجام دسته ۳ شرکت کنه و فقط میتونه بره سراغ سوپرجام دسته ۲. اینم سزای اعمال اوناییه که مثل آسانسور هی میرن بالا بعد زرتی خودشونو میندازن پایین

روزگار به کام ای راد مردان و شیر زنان

 1. 94STEGHLAL

  ولک جالب بود عمو فیلتر چی شب هنگاما هی فیلتر میکرد ماهم ک همش غمباد میگرفتمون :wacko: :wacko:
  حالا این تیم فروختنا خوبه ولی سواستفاده چیاهم کم نیستن مدیر خان :-( :-(
  بعدشم جناب خان ااا ببخشید مدیر خان اون تیمایی ک تو دسته ۵ تا ۱۰ هستن حداقل سوپر جام قهرمان میشن یه چیز خوف بدید بهشون مثل الماس کاکا ن سکه که دردی را دوا نمیکند..
  قوبااااااااانت حرف گوش کنی محلم بذاری بوس بوس :yes: :yes:

 2. red Kera

  اول اینکه واقعا خیلی مسخره ست که چون یه تیمی یه اسم نا مناسب یا یه حرکت نادرستی انجام داده باشه بعد بیان و کل سایت رو ببندن !!!! بخاطر تخلف یک یا اصلا چند نفر که نباید کل سایت رو بترکونن !!!
  دوما بر فرض که گزارشی شده باشه بهشون خب نباید یه نامه ای تذکری سوالی و توضیحی از شرکت بخوان ؟؟؟ بعد اقدام به بستن کنن ! این چه کاریه یکهو بدون سوال و توضیح خواستن و تذکر دادن شبانه اونم خخخخ سایت رو ببندن ! نمیگن در مقابل این یک نفر یا چند نفر چند صد نفر دیگه هستن توی بازی که هزینه کردن و وقت گذاشتن و حضور دارن و حق اونا ضایع میشه ؟؟!!!
  این از عمو فیلطرچی !!!!!!!! حالا نوبت عمو مدیرچی خ
  سوم . بخدا گاهی فکر میکنم مثلا هر پست گذاشن شما چند میلیون هزینه داره واستون که صرفه جویی میکنین توی پست گذاشتن !!!
  به جای اینکه توی محیط چت روم بازی ویا فیسبوک بیان توضیح بدین و بگین . بهتر نبود همون روزای اول پست میذاشتین و حداقل یه توضیحاتی میدادین که دلمون گرم بشه ؟! :)
  سایت رو سه بار فیلتر میکنن شما هم پستی نمیذاشتین و توضیحی نمیدادین آیا نباید دل ما هزار راه میرفت ؟؟؟!!!!
  چهارم هنوزم به اسم دات کام باز نمیشه و سایت میره روی آی آر
  پنجم اینکه پستارو یکم با طنز مینویسین و با یک لهجه و گویش و نوشتار خاص خوب و جالب هست ولی بنظرم من دیگه خیلی زیادی و خسته کننده شده . یه مقداری زیاده روی هست کمتر ش کنید . چیزایی مینویسین که اصلا فایده ای نداره و فقط شلوغ میکنه پست رو
  شما اگر هفته ای یک بار قشن’ پست بذارین و برنده های هفتگی رو اعلام ;نین در اینجا حالش بیشتر هست و هر هفته ار تغیراتی در سایت داده یشه رو توضیح بدین و مشکلاتی که قبلا بهتون گفته شده رو توضیح بدین خیلی بهتر هست از اینکه چندین هفته یکبار پست بذارین اونم نصف بیشترش با ادبیات طنز و و جک هست که فقط پست رو شلوغ میکنه
  ششم یه پیشنهادم دارم که در صفحه ی پروفایل ش هر کسی یه قسمتی داشته باشه که بتونه یه متن یا توضیحی اونجا بنویشه که هر کسی پروفایل اون رو باز کرد بتونه ببینه . مثلا توضیح در مورد تیمش یا خودش و یا هر چیزه دیگه ای
  هفتم بازم ممنون ازتون و تمام این موارد برای این هست که من به این بازی علاقه ی زیادی دارم دوست دارم بیشتر پیشرفت کنه
  هشتم بازم ازتون تشکر میکنم و امیدوارم جناب اکبری موید حقوقاتون رو دو برابر کنه خخخ ممنون دمتون گرم :rose:

   1. مدیر سیستم نویسنده

    سلام گلابی عزیز!
    والا ما تاحالا هیچ تیمی رو بدون دلیل مسدود نکردیم. مگه مریضیم؟ خب طرف میاد فحش رو میکشه به اول و آخر طرف مقابل بعد توقی داری بش بگیم آفرین گل پسر بازم نقل و نبات در کن از خودت همه فیض ببریم؟!
    یا مثلا میاد و بقیه رو مچل خودش میکنه با جا زدن خودش بجای مدیر سیستم و یا حتی سعی میکنه رمز عبور طرف رو بگیره ازش و پولشو بزنه به جیب.
    شما میگی اینا الکی بوده؟ خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟ بوی ماه مهر خوبه؟!

    دوستانی هم که لطف کردن سایت رو برای مدت کوتاهی فیلتر کردن ازشون ممنونیم.
    اما بدون که این بازی به امید خدا دیگه مسدود نمیشه. چون خلافی نکردا بودیم و نمیکنیم و نه خواهیم کرد. پس شما صلوات رو بفرست. آ ماشالا گل پسر.

 3. پیروزی داران

  اها پس قضیه این بود
  مدیر انگار جاهای خاک برسری میری نه ؟ ههههههه شوخی کردم نزنی مسدودم کنی
  باشه خوب بود
  مدیر
  یه چیزی میگم ولک
  قربانت فدات ستاره بچینی عمو فیلتر چی سرت به پارس کاپ بزنه خوب بخوابی بوس بوس ههههههه

 4. F C HULK

  درود بر مدیر و همکارانشان
  چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
  یعنی دیگه میشه چنتا تیم داشت؟
  الماس هایی که پس از فروش یه تیم میره توی تیم اصلی با مالیات یا بدون مالیات بدستمون میرسه
  و میشه با اون الماس ها بازیکن خرید
  و چرا نمیشه اونو گذاشت توی قرعه کشی الماسی

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلام داش محمد
   باش میشه صفا کرد :D
   اون الماسا از نوع المه های غیر کسبی هستن. یعنی مثل این میمونه که بری الماس بخری. حالا چجوری میشه تبدیل بشن به الماس کسبی که بشه باش تو قرعه کشی هفتگی شرکت کرد؟ با راه هایی مثل خریدن بازیکن و اینا!

 5. ایمن گستر شهر

  سلام مدیر جون
  خو حالا فک کن یکی تیمشو بزاره واسه فروش . وسط لیگ هم باشه . دیگه اختیار تیمشم نداره
  هنوزم تیمش فروش نرفته که نفر جدید صاحب باشگاه بشه تکلیف تمرینای تیمش و بازیهایی که کرده وبازیهایی که داره چی میشه :rose:

 6. PES Gorgan

  سلام
  چی شد که تهمت به تیم من و من روا بود اما به کسی که شما رو فروخته روا نیست؟
  واقعا بی معرفت تر از شما وجود نداره که با این همه مدارک و فیلمهایی که از بازخورد براتون فرستادم باز هم از یک عذرخواهی حتی خصوصی هم دریغ کردین.
  من تو بازی موندم به خاطر حس خوبی که بازی بهم میداد و دنبال جایزه هم نبودم اما بدونید واقعا این بلایا آه کارابائو که زمین و زمان رو به هم میدوخت نبوده و نیازی نبود چهره اون جلو چشتون بیاد و فقط کافی بود منو یادتون میومد

 7. _سالار_

  سلام مدیریت گل پاس کاپ آقا طرحتون خیلی خوب بید شهنشاهانه بید اما چه کنیم که دل ما به این سوپر جام ها خوش بید یک حرکت ملوکانه زده دسته ۲ رو به زودی راه بیاندازید تا این تاجران بازیکن و این تاجران جام های طلایی سودی اندر جیب خود کنند در زمان حال کسی نبید که سود کند و همه ضرر میبیدند یک مهر و لطف رحمتی از اون اسلامیاش ها!! به پارس کاپ بکنید خو! تا دسته ۲ راه بیوفته و جنگ و خین و خین ریزی رو شاهد باشیم البته از نوع مجازی :yahoo: :yahoo: ;-) :whistle:

 8. سلحشوران تبریز

  مدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییر
  چرا کامنتمو منتشر نکردیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  من کامنت میخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلااااااااااااااااااام
   جلوی نابود کردن بقیه تیمها توی بازی ها رو میگیره. شما فکر کن یکی پول بده بره کلی لژیونر بخره بعد بیاد همرو بیاره تو بازی بزنه طرف رو با خاک یکسان کنه. آیا خوبس؟! خیر! چون ما به فکر مستضعفین و همچنین تلاشگران و اینا هستیم.

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلام
   خب ۲تا راه حل داره.
   یا یه حرکتی زدی که موجب شده بچه ها بزنن حسابت رو منفی کنن. یعنی خلاف کردی.
   یا اینکه وام گرفتی و منفی شدی.

   حال انفرادی هم که خارج از عدالت هست و اینا. ما کلا حال دسته جمعی به تیما میدیم که صفا کنن. البته الان حالی نیست :D

 9. SHAHIN BABOL

  سلام بر مدیر گرامی و پارسکاپی هایه عزیز :heart:
  پست این دفعه شما بسیار عالی و تا حدی جواب کاربر ها رو داد :yahoo:
  اما بحث خرید و فروش تیم بعضی قیمت ها اشکال دارن که براتون قابل حل هست :mail:
  مثلا تیمی که بازیکن خوب نداره که قیمتش ۴۰۰ الماس نیست :unsure:

  ممنون از زحمت هایه شما :rose:
  موفق باشید ;-)

 10. تک تاز

  سلام مدیر !!
  لطفا قیمت الماس ها رو پایین تر بیارید که بشه الماس خرید و با اون الماس ها تیم خریداری کرد!!!
  :mail: :mail: :mail: :mail: :mail: :mail:
  به عمو فیلترچی هم سلام برسونید و بگید این قدر وقت و بی وقت حال مارو با فیلتر کردن نگیره؟؟!
  :cry: :cry: :cry:
  ممنون به خاطر زحمتاتون میدر جووووووووووون :yahoo: :yahoo:

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلام
   آره دیگه! ما کلا مافیا هستیم و نمیخوایم غیر خودیا پول دربیارن. آخه میدونی ما خیلی هوای آقا زاده ها رو داریم. اصن ما مریضیم والکی الکی میاییم یه امکان جدید میذاریم توی بازی تا فقط دوستامون پولدار بشن. آخه میدونی چیه؟ نمیتونیم همینجوری کشکی بشون حال بدیم که! باید حتما توی بازی یه امکان جدید بیاد برای حال دادن.

   کافی بود یا بیشتر توضیح بدم که من چقده هوای خودیا رو دارم و با غیر خودیا دشمنم؟! :D

 11. پرسپولیس2536

  سلام مدیر جون خوبین شما .طرح فروش خوبه اما حکایت فروش منو یاد داستان مردی میندازه که میخواست مادرش رو تو بازار بفروشه میگن بهش اخه غیور مرد کسی مادرش رو نمیفروشه میگه نگران نلاشید قیمتی میزارم که که کسی نتونه بفروشه.اخه طرف میاد ۹۰۰ تا یا کمتر قیمت الماس میزاره خب مسلمون طرف میاد ۹۰۰۰۰۰ تومن پول بی زبون رو یه جا میده واسه با زی؟ !!!!! خداییش مدیر جون دارایی هیچ چیزش منطقی نیست نظارتی بکنید بد نیستا .یا علی

 12. بارسلونا شانديز

  سلام
  جواب ما رو که اصلا ندادی مدیر

  تیم پپ گواردیولا غول بود برش نگردوندی گفته بودیم با تعویض ویندوز اسم ایمیلمون یادمون رفت ولی رمز تیمو داریم که اینم لینکش : http://pars-cup.ir/profile/%D9%BE%D9%BE-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%88%D9%84%D8%A7

  ما با تمام فک و فامیلا تیم ساختیم پارس کاپ تازه خرج هم کردیم برا پپ گواردیولا

  البته تیم اصلی خودم که همین بارسلونا هست

  ولی با این حرکت یکی دو ماه تیم ها رو رها کردیم که داغون هم شدن

 13. تاج۲ستاره سیدرضا

  یک سوال دارم در مورد سزمایه دارترین باشگاهها من فقط نزدیک به ۱۱ میلیون سکه دارم بدون محاسبه ارزش بازیکنها و ورزشگاهم سرمایه ام از نفر اول که کمتر از ۱۰ میلیون هست بیشتره پس چطور اسم تیم من حتی بین ۵تیم هم نیست؟؟؟؟؟؟؟

  1. تاج۲ستاره سیدرضا

   مدیر عزیز پاسخ این سوالمو بازخورد خیلی زود داد شرمنده از اینکه این سوالو اینجا هم مطرح کردم ضمنا بین نظرهای بچه ها مفیدترین نظر مال جناب کرامت بود و نشون میده که واقعا دلسوز سایت هست
   منهمفکر میکنم بدتراز دیدن فیلتر شدن توضیح ندادن شماست حداقل کاری که میتونه بچه هارو دلگرم کنه دیدن پست شما در کمترین زمان هست سایت شما بدون شک برترین بازی آنلاین مدیریت تیم فوتبال هست تو ایران با فاصله زیاد از بازیهای دیگه و یکی از مهمترین دلایلیش نزدیک بودن شما با بچه هاست هرچند که چند وقتی میشه که ……………………
   بگذریم به هر حال خسته نباشین

 14. sobhan red

  درود بر مدیر والا مرتبه پارس کاپ
  زمانی که در حال خواندن قوانین جدید توسط شما میدر والا مرتبه با تدبیر و مدبر بودم سوالی به مخیله این جانب رسید که خواب را ازچشمانم ربود و از ابهام این سوال سر به بیابان زدم
  و اما سوال این جانب
  افرادی که قصد خرید تیم دارند از کجا باید این مقار الماس را بیاورند اگر بخواهند بخرند که مالشان به فنا و زندگیشان بر باد میرود اگر هم بخواهیم منتظر فروش رفتن تیممان باشیم که پیر میشویم راهی برای کسب الماس هست آیا؟
  چاره ای بیاندیش ای مدیر مدبر
  تقاضی دارم جواب این مسکین بی نوارا در همین عمومی بدهید تا از بیابان ها سرگردانی نجات یابیم
  بدرود :bye: :bye:

  1. مدیر سیستم نویسنده

   درود خدا بر تو جوان رعنای جویای حقیقت!
   لایق اینهمه القاب پر رنگ و لعاب نیستم. هرچه هست شیخ است و یک لا قبایش.
   از جهت پاسخ بر آیم شاید توان کنم در اجابت سوال.
   باری!
   در پارس کاپ توان کسب الماس هست به این درشتی ها! از طریق تربیت بازیکن و فروش آن مسکین!
   و یا خرید الماس به همان درشتی اما با صرف مقداری وجه رایج همچون دینار ودرهم!

   اما بدان که مال بر باد نرود چرا که تیم سرمایه باشد، همچون زمین در تهران منطقه ۳! حدودای دیباجی اون طرفا! با تیم خوب توان به خاک و خون کشیدن جام قهرمانان و کسب هدیه نقدی هست که به قول اجانب میشود گفت:

   اوه مای گاد! ساچ ا خفن تیم!

 15. ماژورال فورم

  مدیر نظر من رو هم تایید نکردی من میزارم به حساب شلوغی خخخخخخ

  اقا مدیر این قانون محدودیت اسفاده از بازیکن های غیر پایه چه سودی داره خداییش ؟ نمیشه برش دارین ؟

  حداقل یکم برای دسته ها زیاد ترش کنین اخه خدایی دسته ۶ فقط میشه ۶ تا غیر پایه اسفاده کرد .

  ممممممممممنون

 16. پارسه3

  سلام مدیر متاسفانه یکسری چیز هایی من تو چت می بینم اصلا خوشایند نیست این تیم سالار می یاد دوست هاشو می یاره دعوا راه می ندازه تیم هایی که اصلا نمی شناسم اگه قرار نیست به این تیم اخطاری چیزی داده بشه معلومه یه چیزی بینتون هست
  قانون گذاشتین هر کی تو چت بگه عکس دارم مسدوده حالا این آقا هر روز می گه عکس دارم عکس دارم
  شریکشو ورداشته اورده هی می گه.
  این ها به کنار از این کارش نمی گذرم اومده خیلی راحت تهمت دزدی می زنه. تیم از این ورو اونور می یاره اسم تیم منو خراب کنه بارها تخلف هاشو بعضی تیم ها مثل سلطان بهتون دادن ولی انگار نه انگار قانون گذاشتید که عمل نکنید .می یاد بازیکن جابجا می کنه از تاپ من خرید نقدی تیم می کنه ..هر کی تو چت از دسته ۹ باهاش مشکل داره می گه منم آقا تا کی این باید تهمت بزنه سکوت کنین تا کی ؟؟؟؟؟ تا کیییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟
  قهرمانی های بعضی تیم ها تو سوپرجام بر اساس حق نبوده تا دیروز می گفتن این تیما که جابجا می کردن مال پسرخالشون بوده االان می گن مال ماهه تا کی می خواید جلو بد اخلاقی ها و رفتار های زشت این تیم سکوت کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا تایید کنید و جواب

  1. _سالار_

   شما با مدیرم در گیری ؟
   تیم هایی مثل الوند همدان و رنگو و …. همه بر خلاف شما هستند تنها فردی که باعث افت بازی میشه شمایی که همیشه بچه ها رو از بازی سرد میکنی متاسفم واسه شخصیتت که به خودت هم احترام نمیذاری ادعای قدیمی بودن میکنی اما مرام قدیمی بودن رو نداری چشم دیدن هیچ تیمی رو نداری تیمی مثل رنگو گفتی ماله مدیره الانم من شدم ماله مدیر تا کی میخوای به تهمت هات دامن بزنی اگر دزدی کردی کردی اقا تیم داره میاد میگه تو دزدی کردی ازش ثابت کن که نکردی عکس و اینا نداره که رفتار زشت رو کسی انجام میده که تو نظر سنجی رای نمیاره نه منی که اول شدم پس با عقل حرف بزن

 17. _سالار_

  با سلام خدمت مدیریت بازی بنده مدیریت تیم سالار اعلام میکنم از همین جا از تیم پارسه۳ به خاطر تمام تهمت ها و خراب کردنت برند سالار شکایت دارم تمام فعالیت های بنده و تمام کاربران بازی زیر نظر مدیران سایت هست و ایشون به ناحق در حال آتش انداختن به جان تیم سالار است خواهش میکنم با ایشان به طور کامل برخورد شود

 18. عاشقان امام حسین

  سلام مدیر
  خوفی مدیر؟
  چطور مطوریانو؟
  میدانی من کی بیدم؟
  منیم دیه._سجاد_ و یوز گلستان
  بیه بقلیم.نمیای؟ به جهنم سیاه.اشن به من چه.خخخخخخخخخخخخخ
  مدیر دوستت دارم یزاد.الهی کفرت در بیاد.خخخخخخخخ
  مدیر یه نقل و انتقال سکه که گذاشتی.خیلی هم خوب هست.یه الماسی هم بزار
  قیمت کف فروش تیم رو هم کمی بیار پایین.این نظر بچه های پارس کاپ
  فیهمیدی یا بیفهمونیمیت؟ مین سیجاد بیدمممممممممم.منیم دیه سیجاد.
  خدافیش :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

 19. بیرجند city

  دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

  مدیر این دیگه چه قانونی بود گذاشتی
  بعد مینویسی قانونی شد اخه
  با این قیمت های تخیلی که کسی تیم نمیخره
  و یعنی یه جور دنبال نخود سیاه فرستادن
  و قانونی نشده چون هیچکس با این قیمت ها تیم نمیخره و میشه همون خریدن تیم ممنوع با این قیمت ها

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلام
   این الماس رو میشه پول کرد اما به شرط ها و شروطها! :D
   این الماس ها از نوع الماس هایی هستن که خریده میشن. پس برای تبدیل اینا به اونا! یعنی اونایی که میشه بشون توی قرعه کشی شرکت کرد باس یه حرکتی بزنید. مثلا خرید بازیکن به صورت الماسی!
   پس میبینی که میشه.
   به قول خارجیا:
   If there is a will, There is a way
   ;-)

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلام به بچه های شرکت نفت. ۱۴ روز کار ۱۴ روز استراحتی یا کلا رو دکل؟
   شدنش که میشه اما راهش اینه که شما اول این الماس ها رو به الماس غیر کسبی یا همون الماسی که از طریق مثلا فروش بازیکن بدست میاد تبدیل کنید. بعد توی قرعه کشی شرکت کنید و ایشالا برنده بشید.

   فروش تیم به شما الماس میده و این الماس ها شبیه الماس هایی هستن که توی قسمت مالی خریده میشن.

 20. گلاسکو رنجر

  سلام داداش خیلی گلی با اینکه مسدودم کردی و تو بازخورد هم باهاتون بحث کردم اخرشم از جواب دادن سر باز زدید ولی خیلی گلی مدیر :rose:
  اون شاهکار هنری رو ميزاشتيد سایت میرفت رو هوا برا خودمم بد بود چون همش امضا و عکس و …. مرسی که هوا ما رو داشتيد

 21. اهورا مزدااا

  سلام و خسته نباشید به مدیر پارس کاپ و بقیه بر بچ با مرام
  امروز میخواستم یه مطلبی رو بگم اره من اهوام محمد درسته حق بعضیا رو خوردم حق کشی کردم تهمت زدم گزارش کردم باعث ششدم تیمتون لکه دار بشه امروز میخوام بگم که من تا جمعه بیتشر تو بازی نیستم فقط تا حمعه بعدش میرم دیه گرفتار کارو زندگیم میشم اول از همه میخوام از چندتا تیم که اذیتشون کردم مذرت خاهی کنم که باعث شدم ازم کینه داشته باشن سالار و صابر داداشام من هیچ وقت قصد اذیت کردن شما ها و نداشتم و هیچ و قت نمیخواستم ناراحا بشین غرورمو زیر پا گذاشتم معذرت خاهی کنم تا با دشمنی از بازی نرم میخوام همه منو ببخشن شما رفیا که بهتون فهش دادم هم منو حلالم کنین داش امین اومیه یاشاسین از تو معذرت میخوام برای فحاشی کردونم اون روز توی چت همتونو دوست دارم ولی یه اسامیو بیشتر صابر.کیوان .سالار.فرشاد.جواد. لیور پوب جوون.شاهن بهمن حالا خیلی تیم ها هستم همتونو دوستدارم خدایی همیشه هم دوستون دارم از جواد خیلی ممنونم یرجند سیتی که باعث شد تیم من قدرت بگیره برا کمکهایی که روزایی اول بهم کرد و از داداش شاهین هم ممنونم که راه های زیادی در باره بازی بهم گفت که واقعا پیشرفت کردم از همتون ممنونم این پیام اخرمه توی وبلاگ جمعه چراغ تیمم برای همیشه خاموش میشه درسته چندتا بار گفتم از بازی میرم اما نرفتم امااین بار دیه قصدم جدیه میرم تیمم رو هم میدم به کسیباز دوستام اگه خواستور دارهنخواست هم ولش میکنم بازم شرمنده بخاطر کار هایی که کردم که ازم ناراحت شدین همتون حلالم کنید دوستان به امیددیدار دوباره :bye:

 22. maedeh

  مدیر پیرم کردی جواب نظرمو ندادی :/
  —————————————————
  مدیر این وسط مسطا اسمی از من نیاوردی ها :دی
  من چون مویرگی تو ستاد فیلتر کردن سایتای بد اشنا دارم فیلترتون رو رفع کردم :دی
  راستی بازم گرافیست میخاین هستما ؟!: )))واسه هرچی بخاین نمونه میدم : )

  1. مدیر سیستم نویسنده

   سلام
   بازیو ترک کنی؟ عمرا اگه بذارم! :D
   اینجا مثل هتل کالیفرنیاس. راه در رو نداره.
   شوخی بود…
   شما میتونی تیمتو بفروشی، اما الماسی. کلا پول واقعی خلاف قانونه. اما شما میتونید اون الماس ها رو توی قرعه کشی شرکت بدی و بعد از برنده شدن احتمالی (که احتمالش بالاس) پولشو به دست بیاری.

 23. ماژورال فورم

  تازه اقا مدیر نگاه کنید یه دیقه !

  الان من هزینه کردم الماسی یه سری بازین غیر پایه گرفتم بعدشم یه تیم دیگه پارادایز ایران رفته بازیکن پایه گرفته !!!! جفتمون هزینه کردیم ولی اون میزنه من رو صاف میکنه !!!! خداییش انصافه ایا ؟

  لطفا پیگیری کنید .

پاسخ دهید